Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Liga Typerów im. Roberta Bodzonia - z nagrodami!


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Już tylko dwa mecze do końca. Walka o podium jest zażarta i praktycznie oprócz pierwszego miejsca jeszcze nic nie wiadomo. Marek_N jako jedyny ma jeszcze szansę na punkty za Mistrza oraz Króla strzelców bo Francja i Grizman są ciągle w grze :)

 

P.S. Romek, Twoje punkty od dawna się nie dodawały bo miałem "za krótką" formułę podsumowującą w arkuszu... Jesteś blisko wyższej lokaty :)

 

 

Rosja 07 12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito napisał:

Już tylko dwa mecze do końca. Walka o podium jest zażarta i praktycznie oprócz pierwszego miejsca jeszcze nic nie wiadomo. Marek_N jako jedyny ma jeszcze szansę na punkty za Mistrza oraz Króla strzelców bo Francja i Grizman są ciągle w grze :)

 

P.S. Romek, Twoje punkty od dawna się nie dodawały bo miałem "za krótką" formułę podsumowującą w arkuszu... Jesteś blisko wyższej lokaty :)

 

 

Rosja 07 12.jpg

No wlasnie myslalem, ze cos nie tak bylo hehhe

Gonie czolowke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pokusić się o analizę powyższej tabeli przed finałem :read:

Zakładając brak absurdalnych (powyżej 5 goli) wyników strzeleckich typowanych zawodników:

 

  1. zwycięstwo @faro2013 jest praktycznie niezagrożone, 
  2. przy niewielkiej wygranej Chorwacji i maksymalnie jednym golu Rebica, pierwsze 5 miejsc nie ulega zmianie,
  3. wygrana Chorwacji dokładnie 4:0 (2:0) i bramka Rebica dają awans Pablita na 3 miejsce, 4 bramki Rebica w takim samym układzie dają Pablitowi drugie miejsce razem z pablo12311 (po 99 punktów),
  4. wygrana Francji w prawie każdym układzie sprawia, że Marek_N ląduje na 2 miejscu, głównie dzięki punktom za wytypowanie mistrza. W takim układzie wynik 0:0 do przerwy i 3 bramki Mandzukica, bądź 4 bramki Mandzukica pozwolą pablo12311 obronić drugą pozycję ex aequo z Markiem. Trudno jednak wyobrazić sobie wynik typu 4:3 czy 5:4.
  5. wygrana Francji w stosunku 2:1 przy braku gola Mandzukica i przynajmniej jednej bramce strzelonej w pierwsze połowie, spycha pablo12311 na 4 miejsce.
  6. moje 3 miejsce utrzymuje każde zwycięstwo Chorwacji poza dokładnym typem Pablita łącznie ze strzelcem, albo wygrana Francji 2:1.

Mogłem jakiś niuans przeoczyć ale mniej więcej tak to wygląda :partytime2:

 

 

Tak czy owak, rozum podpowiada Francję ale serce...

 

croatia.jpg

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, kolejny Mundial już za nami. Wg mnie to był fantastyczny turniej w pięknym zwieńczeniem w finale. Padło 166 goli (z czego aż 6 w finale) co daje przeszło 2,5 gola na mecz. Tylko jeden raz padł bezbramkowy remis (Francja - Dania). Były niespodzianki, rozczarowania i zwroty akcji. System VAR sprawdził się bardzo dobrze.

 

A teraz czas na podsumowanie naszej zabawy. Bezapelacyjnie wygrywa Faro2013 - GRATULACJE! Niemal od samego początku na czele stawki.

Rzutem na taśmę na drugie miejsce wskoczył Marek_N, nieznacznie wyprzedzając Pablo12311.  Tuż poza podium stanął Paether.

Osoby, których miejsca premiowane są nagrodami zapraszam na priv. Paether, dla Ciebie będę miał nagrodę pocieszenia ;)

 

Dziękuję Wam wszystkim za zabawę! :)

Rosja Finał.jpg

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za dobrą zabawę, a zwłaszcza Tobie, Pablito, za zorganizowanie konkursu. Na poprzednich mistrzostwach poszło mi znacznie lepiej, a teraz? Wiem nawet dlaczego: typowałem sercem, a nie rozumem ;) Po raz kolejny los pokazuje, że jednak warto słuchać rozsądku :) (Ten sam rozsądek podpowiadał mi, że nasi nic nie ugrają, a ja głupi za sercem myślałem, że do ćwierćfinału dojdą jak nic :D )
No, ale trzeba przyznać, że miniony Mundial obfitował w wiele, wiele niespodzianek. Oby więcej takich na następnych mistrzostwach.
To do następnego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial 2018 był bardzo emocjonujące. Były i nudne mecze i bardzo ciekawe! Padały wdpaniałe bramki oraz kuriozalne jak ta z samego finału ( kiks bramkarza).

A dekoracja zawodników w strugach ulewnego deszczu niezapomniana!!

Potem cali oblepieni złotymi karteczkami celebrujący zwycięstwo pozując z pucharem Mistrzostw Świata. Nieziemski widok :)

 

Szkoda naszej reprezenracji. Być może pod wodzą nowego trenera ugrają coś na Mistrzostwach Europy. Trzymam kciuki!

 

Mi osobiście zaimponowała Belgia. Zdobyła brązowy medal a ten mecz był kolejnym wspaniałym w ich wykonaniu. Ich kontrataki były zabójcze.

 

Dobrze też wspominam Meksyk. Również ładna ofensywna gra.

 

Chorwaci brawo za srebro. Chłopaki daleko zaszli. Walczyli jak lwy niemal do upadłego ( dwie dogrywki pod rząd tuż przed finałem ).

 

A Francja? Z początku nie zaimponowała mi. Myślałem eeeee nieee raczej nie. Ale jak wyszli z grupy pokazali siłę i klasę. Mbape bardzo młody napastnik szybki jak błyskawica. Spodobał mi się ten chłopak. Jego gest (przekazanie premii po wygranej Mundialu na cele charytatywne) odbieram bardzo na plus. BRAWO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkurs.Tak w ogole to astronomią się nieinteresuje.Czy można ten bo wymienic na coś innego.Naprzykład gotówke 250pln lub sprzet jakiś mniejszej wartości.Fajnie by miec taką pamiątke po konkursie.bo z rabatu to nieskorzystam bo niestac mnie na takie wydatki,Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Edytowane przez faro2013
bląd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za świetną zabawę, a zwłaszcza Tobie Pablito za włożony ogromny wkład z ten konkurs.

Po cichu liczyłem że Chorwacja wygra. Wracając z wczasów przez Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację tuż przed finałem widziałem na własne oczy jak bardzo te kraję kibicowały drużynie Chorwacji. Samochody oraz domy były w kolorach biało-czerwonej szachownicy. Najbardziej mnie jednak urzekł film z pięcia letnim Modriciem jak pasie owce. Dziś jest najlepszym piłkarzem mistrzostw świata 2018. Czapki z głów.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratuluję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.