Skocz do zawartości
Pablito

Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - Liga Typerów im. Roberta Bodzonia - z nagrodami!

Rekomendowane odpowiedzi

Już tylko dwa mecze do końca. Walka o podium jest zażarta i praktycznie oprócz pierwszego miejsca jeszcze nic nie wiadomo. Marek_N jako jedyny ma jeszcze szansę na punkty za Mistrza oraz Króla strzelców bo Francja i Grizman są ciągle w grze :)

P.S. Romek, Twoje punkty od dawna się nie dodawały bo miałem "za krótką" formułę podsumowującą w arkuszu... Jesteś blisko wyższej lokaty :)

Rosja 07 12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pablito napisał:

Już tylko dwa mecze do końca. Walka o podium jest zażarta i praktycznie oprócz pierwszego miejsca jeszcze nic nie wiadomo. Marek_N jako jedyny ma jeszcze szansę na punkty za Mistrza oraz Króla strzelców bo Francja i Grizman są ciągle w grze :)

P.S. Romek, Twoje punkty od dawna się nie dodawały bo miałem "za krótką" formułę podsumowującą w arkuszu... Jesteś blisko wyższej lokaty :)

Rosja 07 12.jpg

No wlasnie myslalem, ze cos nie tak bylo hehhe

Gonie czolowke;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 1-2 (0-1) De Bruyne

Chorwacja - Francja 2-1 (1:0) Rakitic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 0-1 (0-0) Lukaku

Chorwacja - Francja 0-1 (0:0) Mbappe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 1-2 (1-1) Kane

Chorwacja - Francja 3-2 (1:1) Giroud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 0-2 (0-1) Lukaku

Chorwacja - Francja 1-2 (1:0) Griezmann

Nie obrażę się jednak na wygraną Chorwacji :happy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 2-1 (1-1)  Kane

Chorwacja - Francja 1-1 (1:0)   Mbappe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia           2:2 (1:1) - Kane

Chorwacja - Francja  0:2 (0:1) - Griezmann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia - Belgia 1:3 (0:1)  Hazard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chorwacja - Francja  2:1 (0:0) - Mandzukić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i przed nami już tylko Wielki Finał! 

Mój typ: Chorwacja - Francja  4:0 (2:0) - Rebic. A co tam. Jak szaleć to szaleć :)

Rosja 07 14.jpg

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można pokusić się o analizę powyższej tabeli przed finałem :read:

Zakładając brak absurdalnych (powyżej 5 goli) wyników strzeleckich typowanych zawodników:

1. zwycięstwo @faro2013 jest praktycznie niezagrożone, 
  2. przy niewielkiej wygranej Chorwacji i maksymalnie jednym golu Rebica, pierwsze 5 miejsc nie ulega zmianie,
  3. wygrana Chorwacji dokładnie 4:0 (2:0) i bramka Rebica dają awans Pablita na 3 miejsce, 4 bramki Rebica w takim samym układzie dają Pablitowi drugie miejsce razem z pablo12311 (po 99 punktów),
  4. wygrana Francji w prawie każdym układzie sprawia, że Marek_N ląduje na 2 miejscu, głównie dzięki punktom za wytypowanie mistrza. W takim układzie wynik 0:0 do przerwy i 3 bramki Mandzukica, bądź 4 bramki Mandzukica pozwolą pablo12311 obronić drugą pozycję ex aequo z Markiem. Trudno jednak wyobrazić sobie wynik typu 4:3 czy 5:4.
  5. wygrana Francji w stosunku 2:1 przy braku gola Mandzukica i przynajmniej jednej bramce strzelonej w pierwsze połowie, spycha pablo12311 na 4 miejsce.
  6. moje 3 miejsce utrzymuje każde zwycięstwo Chorwacji poza dokładnym typem Pablita łącznie ze strzelcem, albo wygrana Francji 2:1.

Mogłem jakiś niuans przeoczyć ale mniej więcej tak to wygląda :partytime2:

Tak czy owak, rozum podpowiada Francję ale serce...

croatia.jpg

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy, kolejny Mundial już za nami. Wg mnie to był fantastyczny turniej w pięknym zwieńczeniem w finale. Padło 166 goli (z czego aż 6 w finale) co daje przeszło 2,5 gola na mecz. Tylko jeden raz padł bezbramkowy remis (Francja - Dania). Były niespodzianki, rozczarowania i zwroty akcji. System VAR sprawdził się bardzo dobrze.

A teraz czas na podsumowanie naszej zabawy. Bezapelacyjnie wygrywa Faro2013 - GRATULACJE! Niemal od samego początku na czele stawki.

Rzutem na taśmę na drugie miejsce wskoczył Marek_N, nieznacznie wyprzedzając Pablo12311.  Tuż poza podium stanął Paether.

Osoby, których miejsca premiowane są nagrodami zapraszam na priv. Paether, dla Ciebie będę miał nagrodę pocieszenia ;)

Dziękuję Wam wszystkim za zabawę! :)

Rosja Finał.jpg

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również dziękuję za dobrą zabawę, a zwłaszcza Tobie, Pablito, za zorganizowanie konkursu. Na poprzednich mistrzostwach poszło mi znacznie lepiej, a teraz? Wiem nawet dlaczego: typowałem sercem, a nie rozumem ;) Po raz kolejny los pokazuje, że jednak warto słuchać rozsądku :) (Ten sam rozsądek podpowiadał mi, że nasi nic nie ugrają, a ja głupi za sercem myślałem, że do ćwierćfinału dojdą jak nic :D )
No, ale trzeba przyznać, że miniony Mundial obfitował w wiele, wiele niespodzianek. Oby więcej takich na następnych mistrzostwach.
To do następnego! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mundial 2018 był bardzo emocjonujące. Były i nudne mecze i bardzo ciekawe! Padały wdpaniałe bramki oraz kuriozalne jak ta z samego finału ( kiks bramkarza).

A dekoracja zawodników w strugach ulewnego deszczu niezapomniana!!

Potem cali oblepieni złotymi karteczkami celebrujący zwycięstwo pozując z pucharem Mistrzostw Świata. Nieziemski widok :)

Szkoda naszej reprezenracji. Być może pod wodzą nowego trenera ugrają coś na Mistrzostwach Europy. Trzymam kciuki!

Mi osobiście zaimponowała Belgia. Zdobyła brązowy medal a ten mecz był kolejnym wspaniałym w ich wykonaniu. Ich kontrataki były zabójcze.

Dobrze też wspominam Meksyk. Również ładna ofensywna gra.

Chorwaci brawo za srebro. Chłopaki daleko zaszli. Walczyli jak lwy niemal do upadłego ( dwie dogrywki pod rząd tuż przed finałem ).

A Francja? Z początku nie zaimponowała mi. Myślałem eeeee nieee raczej nie. Ale jak wyszli z grupy pokazali siłę i klasę. Mbape bardzo młody napastnik szybki jak błyskawica. Spodobał mi się ten chłopak. Jego gest (przekazanie premii po wygranej Mundialu na cele charytatywne) odbieram bardzo na plus. BRAWO :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za konkurs.Tak w ogole to astronomią się nieinteresuje.Czy można ten bo wymienic na coś innego.Naprzykład gotówke 250pln lub sprzet jakiś mniejszej wartości.Fajnie by miec taką pamiątke po konkursie.bo z rabatu to nieskorzystam bo niestac mnie na takie wydatki,Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Edytowane przez faro2013
bląd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana nagrody na gotówkę nie jest przewidziana. Niemniej mogę się zgodzić na transfer prawa do rabatu na inną osobę, jeśli takową znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również dziękuję za świetną zabawę, a zwłaszcza Tobie Pablito za włożony ogromny wkład z ten konkurs.

Po cichu liczyłem że Chorwacja wygra. Wracając z wczasów przez Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację tuż przed finałem widziałem na własne oczy jak bardzo te kraję kibicowały drużynie Chorwacji. Samochody oraz domy były w kolorach biało-czerwonej szachownicy. Najbardziej mnie jednak urzekł film z pięcia letnim Modriciem jak pasie owce. Dziś jest najlepszym piłkarzem mistrzostw świata 2018. Czapki z głów.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratuluję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi