Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - komentarze, wnioski, luźne przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już wątek typerski ale przyda się osobny na luźne rozmowy o mistrzostwach żeby nie zaśmiecać tamtego i komplikować liczenia punktów. Tutaj zapraszam do przeróżnych rozkmin :partytime2:

 

Zastanawiają mnie typy Pawła odnośnie grupy D :o Chorwacja ma zając 2 miejsce, ale w pierwszym meczu dostaje w dziób z Nigerią, a w perspektywie mecz z Argentyną, która ma pozamiatać tą imprezą. Nie za bardzo mi się to składa, ale w sumie jest możliwe :happy:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Paether napisał:

:flirt:

 

Tak widzę miejsca w grupach:

grupy.jpg

 

MISTRZ - BRAZYLIA

KRÓL STRZELCÓW - NEYMAR JR

MIEJSCE POLSKI - ODPADNIĘCIE W 1/8

 

DZISIEJSZY MECZ - ROSJA 2:0 (1:0) ARABIA  (Fiodor Smołow)

Fajne zestawienie - masz jakiś "template" do tego i mógłbyś udostępnić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paether napisał:

 Chorwacja ma zając 2 miejsce, ale w pierwszym meczu dostaje w dziób z Nigerią, a w perspektywie mecz z Argentyną,

Mecze obstawiałem "jak bym chciał", w grupach - podszedłem bardziej realnie :-))) Wiem, że to średnia droga do zwycięstwa w konkursie ale co tam - na piłce "znam się co 2 lata" :-)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xinu napisał:

A Rosją z Arabią będzie remis :)

Byłeś bliziutko;) hehe

 

A w Hiszpanii odwalili niezły kabaret z tym trenerem. tzn tak po połowie

trener odwalił i federacja - ich problem

Edytowane przez RomekAstrobaza
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lukasz83 napisał:

3:3  

Piękny mecz. Aż miło było popatrzeć :)

Starcie tytanów. Jakby wynik miał odzwierciedlać zasługi, to powinno być 3,5:3 dla Hiszpanii (troszeczkę jednak byli lepsi od Portugalii, mam nadzieję , że Polacy nie będą tak usilnie grać na Lewego, jak Portugalczycy na CR7).

Jak na razie tylko drużyny z Europy pokazały dobrą piłkę. Rosja grała dobrze, chociaż przeciętnie, wygrała wysoko, bo przeciwnik był cienki, ale w meczu z lepszą drużyną  na pewno nie daliby ciała. Urugwaj totalnie rozczarował, z bardziej wymagającym przeciwnikiem polegliby sromotnie. Na resztę najlepiej spuścić milołsierną zasłonę milczenia.

W fazie grupowej będzie mnóstwo takiego podwórkowego futbolu, gra zacznie się w następnej fazie.

I mam nadzieję, że Urusi otrząsną się i zagrają w pierwszej lidze (znaczy się wyjdą z grupy [bo o ,,naszych" jestem spokojny]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mogłem obstawić dwa hattricki Ronaldo we wczorajszym meczu :brawo: Tylko dlaczego jeden z goli nie był hattrickiem? :read:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy nabijali z basenowych przygotowań Meksyku, a może się to okazać strzałem w dziesiątkę i przed kolejnym turniejem pozostali trenerzy wprowadzą takie praktyki :brawo:

 

Coby wpis spełniał 'kryterium Hamala', polecam zapoznać się z opisem centralnego elementu flagi Brazylii, którą będzie można podziwiać na mundialu już za kilkadziesiąt minut  B)

 

Flag_of_Brazil_sphere.svg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.