Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - komentarze, wnioski, luźne przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, RomekAstrobaza napisał:

A Argentyna z tych co wymieniles wg mnie najslabsza.

Bez dwóch zdań. Patrzyłem jak dziś grał Messi i byłem zdumiony. On chodził po boisku, mało brakowało a by się położył. Z kolei DiMaria biegał jak nakręcony.. :)

 

Wynik 4:3 dla Francji ! Ładne bramki.

Edytowane przez Limax7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Limax7 napisał:

Bez dwóch zdań. Patrzyłem jak dziś grał Messi i byłem zdumiony. On chodził po boisku, mało brakowało a by się położył. Z kolei DiMaria biegał jak nakręcony.. :)

 

Wynik 4:3 dla Francji ! Ładne bramki.

Wiesz akurat, ze Messi chodzi po boisku to kazdy wiedzial. W Barcelnie jest tak samo.

Zobacz jaka defensywe miala Argentyna - Mbape pokazal ile jest warty Masche i reszta z tylu razem z bramkarzem.

 

Ziarna od plew ciagle sa oddzielane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sobie takie przemyślenie od dawien dawna hehe

Otóż chodzi mi o durny i niesprawiedliwy wg mnie przepis o zawodniku, który został sfaulowany i została mu udzielona pomoc na boisku musi zejść z boiska, by po chwili (czasami dłuższej) powrócić na boisko prawda? Prawda:)

To jest bardzo niesprawiedliwe tak wg mnie. Zostaliśmy sfaulowani i musimy grać w osłabieniu a drużyna faulująca jest promowana - niby dlaczego? Sprawiedliwie by było wtedy, gdy zawodnik, który sfaulował też powinien opuścić boisko na czas jaki nie ma zawodnika, który ucierpiał. Wtedy miało by to sens. 

zgadzacie się ze mną?

 

Nie raz po takiej sytuacji drużyna, która faulowała grała w przewadze niby przez krotki czas ale nie raz to wykorzystywali strzelając gola.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto miałby zejść z drużyny przeciwnej? Losowanie?

 

Najlepiej jakby mecz był na chwilę przerywany do momentu powrotu zawodnika lub jego zmiany.

Wogóle dziwi mnie dlaczego podczas przerw w grze, fauli etc. czas nie jest zatrzymywany lecz dodaje się minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Limax7 napisał:

Tylko kto miałby zejść z drużyny przeciwnej? Losowanie?

 

Najlepiej jakby mecz był na chwilę przerywany do momentu powrotu zawodnika lub jego zmiany.

Wogóle dziwi mnie dlaczego podczas przerw w grze, fauli etc. czas nie jest zatrzymywany lecz dodaje się minuty.

Jak to kto?

Ten co faulowal. To oczywiste.

Pisalem o tym we wczesniejszym wpisie.

Edytowane przez RomekAstrobaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.