Skocz do zawartości

Warsztaty Obróbki Astrofotografii - XIII zlot miłośników astronomii, Roztocze


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałem serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom warsztatów - nie spodziewałem się takiej frekwencji (większa niż wynikała by z zapisów)... "łyknąłem" połowę zlotu :-)

 

Byliście fantastyczni. Bardzo zdyscyplinowane grupy (zarówno początkujący jak i zaawansowani) i mam nadzieję, że wynieśliście jak najwięcej z tych warsztatów. To była przyjemność przedstawić Wam część mojej wiedzy.

 

DZIĘKI!

 

W rozmowach mówiłem, że przygotuję materiały w ciągu dwóch tygodni ale w ferworze zajebistości zlotu zapomniałem, że za 3 dni wylatuję na urlop - tak więc materiały dostaniecie z małą obsuwą :-) 

 

W dniu 6.09.2018 o 15:02, krzkrz napisał:

A Ty Pawle gdzie robisz te szkolenia

Indywidualne? Wszędzie - gdzie się umówimy :-)

 

W dniu 6.09.2018 o 16:33, RomekAstrobaza napisał:

Pav a takieu nas w Astrobazie bys nie przeprowadzil????

Pewnie - z przyjemnością. Jeśli jesteś zainteresowany to zgadajmy się na PW.

  • Lubię 5
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja również jestem wdzięczny! Niektórych "trików" (a nawet kluczowych kroków) nie znalazłbym w necie jako samouk przez następne 5 lat...

To jest wartość takich warsztatów i Kolegów, którzy potrafią się doświadczeniem bezinteresownie podzielić!

Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję się zrewanżować :drinks::emotion-5:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.09.2018 o 15:04, Piotr4d napisał:

Paweł jesteś wielki

No mały nie jestem :) Dzięki Piotrek :-)

 

W dniu 10.09.2018 o 15:15, wessel napisał:

No to już wiecie dlaczego na RODOS jest zawsze pracowicie i fajnie :)

Paweł to jeden z Ojców Założycieli RODOS !

Ale Laurka :-) Dzięki Maćku.

 

 

Do rzeczy - wróciłem z urlopu i zabieram się za kończenie materiałów dla Was. Odzew był spory więc tym bardziej mniej to motywuje by skończyć je i przekazać uczestnikom :-)

 

  • Lubię 4
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Szanowni,

w weekend albo tuż po zacznę dystrybucję materiałów z warsztatów (jeszcze raz przepraszam Was za zwłokę) - w tym celu bardzo proszę o przesłanie do mnie wiadomości na maila pawel(at)astroscapes.eu z waszym nickiem oraz, że byliście na warsztatach i te materiały należą się Wam jak psu buda :-D Link do materiału dostaniecie mailem zwrotnym jak będą gotowe. W tytule proszę podać "Materiały z warsztatów"

 

Materiały są TYLKO dla uczestników warsztatów., także proszę tylko te osoby o kontakt.

 

Paweł

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.