Skocz do zawartości

Warsztaty Obróbki Astrofotografii - XIII zlot miłośników astronomii, Roztocze


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

zostało trochę ponad 2 tygodnie do warsztatów - zachęcam do zapisów na zlot i na warsztaty.

 

Będą przygotowane materiały dydaktyczne i certyfikaty dla uczestników, jak ktoś się nie zapisze to po prostu ich nie otrzyma - także zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 14:24, krzkrz napisał:

Gdyby ktoś nagrał wykłady to 1 część całą i drugą do 3 punktu bym przyswoił

Warsztaty nie będą nagrywane i są dostępne tylko dla uczestników zlotu.

 

Został praktycznie tydzień do zlotu i warsztatów - na dniach będę drukował certyfikaty i ew. materiały - więc zachęcam do rejestracji. Czekam do końca tygodnia.

zostały jeszcze pojedyncze miejsca!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne, Szanowni :-)

 

Warsztaty startują za 2 dni dla początkujących i za 3 dni dla zaawansowanych.

 

W związku z tym bardzo bym prosił uczestników części 2 (zaawansowanych) o posiadanie na swoich laptopach dwóch aplikacji:

- Photoshop (wersja dowolna >= CS4 - najlepiej)

- PixInsight Core

 

Dla tych, którzy nie mają wykupionych licencji tych aplikacji - można je pobrać w wersji Trial:

PixInsight: https://pixinsight.com/trial/

Photoshop: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop/free-trial-download.html

 

Część druga będzie bardziej warsztatowa więc dobrze by było gdyby każdy miał takie same aplikacje.

Dzięki

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pav1007 napisał:

W związku z tym bardzo bym prosił uczestników części 2 (zaawansowanych) o posiadanie na swoich laptopach dwóch aplikacji:

- Photoshop (wersja dowolna >= CS4 - najlepiej)

- PixInsight Core

Zapisałem się na 1 część więc liczę, że wystarczy paint na telefonie. Zresztą nie wiem czy dotrę na warsztaty. Rok temu w Stężnicy też chciałem być ;) Kto wie, może teraz składałbym narołbandy z Hubble'a gdyby nie pewne wydarzenia w nocy poprzedzającej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paether napisał:

Zresztą nie wiem czy dotrę na warsztaty

Spoko, ja też nie wiem czy dotrę :-) żart, oczywiście będę.

 

5 minut temu, Paether napisał:

Zapisałem się na 1 część więc liczę, że wystarczy paint na telefonie.

na pierwszej nie musisz mieć nawet telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... z chęcią bym się wybrał .. no ale nie da rady ;) nowy członek rodziny jest i trzeba się nim zająć.

Bardzo bym prosił może ktoś (albo sam organizator) o zarejestrowanie tych warsztatów i wrzucenie dla potomnych na Youtube-a :)

Na pewno będzie to pomocne dla innych ...   może  ktoś się nawet pokusi o live stream ??? :D

Na prawdę żałuję że nie mogę z Wami jechać ... na pewno będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, komprez napisał:

nowy członek rodziny jest i trzeba się nim zająć.

Gratulacje!

 

1 minutę temu, komprez napisał:

Bardzo bym prosił może ktoś (albo sam organizator) o zarejestrowanie tych warsztatów i wrzucenie dla potomnych na Youtube-a

Czytałeś @komprez ten wątek? 

Warsztaty nie będą rejestrowane i tym bardziej wrzucane na jutuba :-) Jeśli ktoś z uczestników będzie chciał nagrać to dla swoich potrzeb - bez udostępniania.

Warsztaty są darmowe dla uczestników zlotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, komprez napisał:

Ok rozumiem ;) to może ktoś prywatnie by się podzielił jeśli oczywiście jest taka możliwość :D mowa tutaj o udostępnieniu na użytek prywatny rzecz jasna ... nie do rozpowszechniania.

@komprez Wtedy to już ktoś łamałby zasady nagrywania "na własny użytek". Tylko Ty możesz nagrać na własny użytek.

A swoją drogą ja byłem w takiej sytuacji jak Ty na ubiegłorocznym zlocie. Nie mogłem wtedy skorzystać, napisałem do Pawła i miałem indywidualne szkolenie w dogodnym terminie, na dodatek spersonalizowane pod moje potrzeby, i co najważniejsze za rozsądne pieniążki. Nawet bym się nie zastanawiał na Twoim miejscu skoro nie dasz rady na Astrozlocie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.