Skocz do zawartości

ASA 12N - ASA DDM85 Standard 60KG i inne


renims

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Miał być wielki dom i na dachu obserwatorium więc czekałem 2 lata z decyzją i niestety sprzęt sprzedaje. Po prostu likwidacja CAŁEGO porządnego obserwatorium. Czekam na poważne oferty. Odbiór TYLKO osobisty. Nie wysyłam kurierem. Oferty proszę kierować tylko w wiadomości prywatnej. Tu nie odpowiadam.

  

Opisywania co ten sprzęt potrafi sobie podaruje bo wiem, że są tu fachowcy.

 

3.  ASA 12N - astrograf z nowym kompletnie nieużywanym wyciągiem. Specjalna oryginalna aluminiowa skrzynia do transportu. Obejmy oryginały.  Laser do kalibrowania ASA !

4.  Kolorowe koło filtracyjne FLI  CFW-7 z filtrami Baadera

5. Montaż DDM85 Standard  60KG plus przeciwwagi długi pręt  ok 40kg Okablowanie komplet. Licencja. 

 

Zdjęcia dodatkowe jak ogarne się w czasie. Odbiór osobisty. Absolutnie nie wysyłam kurierem.

aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, renims napisał:

Nowok76 bez urazy ale sądząc po sprzęcie jaki posiadasz nie stać Cię na taki montaż. :)

Renims, bez urazy, ale poziom tej Twojej odzywki nie pasuje do naszego forum. Pomyliłeś adresy.

Edytowane przez Grzędziel
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darula napisał:

Wydaje się że autor doskonale zdaję sobie sprawę z tego faktu typowy Janusz z paroma zerami na koncie (bez urazy dla Januszow) :)

Ja myślę, że to nie jest miejsce, żeby rozpoczynać tego typu dyskusje. Jakiś czas temu rozmawialiśmy na forum na temat netykiety i myślę, że warto sobie przypomnieć te rozważania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, sidiouss said:

Ja myślę, że to nie jest miejsce, żeby rozpoczynać tego typu dyskusje. Jakiś czas temu rozmawialiśmy na forum na temat netykiety i myślę, że warto sobie przypomnieć te rozważania. 

Jasne rozumiem to nie rozmowy w toku ale mam alergie na takich ludzi którzy obrażają innych pod kątem posiadanego mienia już się nie udzielam w tej sprawie pozdrawiam 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.