Skocz do zawartości

Canon 450D - niemodyfikowany - bogaty zestaw.


seg

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Sprzęt zakupiłem używany bodajże w listopadzie 2015 roku i używałem w czasie urlopu AD 2016 wraz z N150/750. Zrobiłem też kilka time lapse'ów z fish aye'm Samyang'a. W tamtym czasie dokupiłem różne akcesoria, które teraz sprzedaję jako całość. Odkąd posiadam FF i kamerę astro przekładam go tylko z kąta w kąt. ShutterCount pokazuje 25486 klapnięć. Sprzęt posiada ślady użytkowania, niemniej jest sprawny technicznie i nigdy nie zawiódł.

 

W skład zestawu wchodzą:

- body Canon 450D;

- obiektyw Canon EF-S 18-55mm;

- 4 akumulatory LP-E5 (w tym jeden oryginalny Canon'a);

- ładowarka sieciowa LC-E5;

- pierścień odwrotnego mocowania obiektywu (do macro - załączam przykładową fotę zrobioną obiektywem EF-S 18-55mm);

- manualny spust migawki;

- nieużywany adapter aku np. do time lapse'ów (możliwość zasilania z pominięciem akumulatora zasilaczem o napięciu 7.4V);

- pilot / wyzwalacz / timer elektroniczny niezastąpiony do time lapse'ów z możliwością programowania automatycznej sesji (czas pauzy przed rozpoczęciem sesji, ilość zdjęć, czas otwarcia migawki, zwłoka czasowa pomiędzy zdjęciami itd.) - załączam film z jego użycia na końcu pod zdjęciem macro (Sky_original_fisheye.mkv);

 

Cena 550zł +  wysyłka 11zł.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.jpg

Sky_original_fisheye.mkv

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.