Skocz do zawartości

Sky Watcher 130/900


Pavlito

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję tubę optyczną Newton Sky Watcher 130/900 w bdb/db+ stanie (tuba ma kilka zadrapań takich, jak widoczne na zbliżeniu, ale nie wpływają one oczywiście na jej pracę). W zestawie obejmy, dovetail, uchwyt do szukacza GSO, filtr słoneczny Baader, dekiel tuby oraz wyciągu. Wszystko sprawne, sprzęt niedawno skolimowany. Lustro główne nie ma rys lub innych uszkodzeń i jest tylko nieznacznie przykurzone. Podobnie lustro wtórne.

Sprzęt kupiłem na sąsiednim forum pod koniec sierpnia. Użyłem go tylko kilka razy. Sprzedaję, bo w międzyczasie trafiłem Newtona 150/750 i od tej pory nie używam SW. Jestem jego drugim właścicielem, a pierwszy zakupił go w DO Wawa we wrześniu 2017 r., więc tuba jest wciąż na gwarancji pięcioletnej. Karta gwarancyjna w załączeniu.

Cena 150 zł z odbiorem osobistym w Warszawie.tuba_130-900.jpgtabliczka.jpgfiltr_sloneczny.jpgLG.jpgLW.jpg

zadrapania.jpg

Edytowane przez Pavlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.