Skocz do zawartości

DSA


Antoni

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, count.neverest napisał:

Mi również działa. Może Twój operator nie ma rozgłoszonej tej klasy adresowej i dlatego z żadnego komputera nie możesz się dostać?

Wykonaj w wierszu poleceń komendę (poczekasz kilkanaście sek)

 

tracert astro.xchris.net

 

i pokaż wynik. 

Wcześniej wszystko działało. Taki wynik wyszedł. 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj, aż pojawi Ci się na samym dole komunikat "śledzenie zakończone" (trace complete), bo teraz log jest niepełny. 

Za tą hopką nr 9 powinna się pojawić: vega.xchris.net [81.4.124.42] Jeśli tak nie będzie, to znaczy, że problem jest w Weservit. Odezwij się wtedy do tego operatora, podaj swoje IP publiczne, czas, kiedy próbowałeś połączyć się ze stroną, na pewno sprawdzą. 

 

Jeśli wyboldowany fragment się pojawi, to znaczy, że klasa jest dla Ciebie osiągalna, ale z innego powodu nie dostajesz kontentu. Jaki komunikat się pojawia w przeglądarce? Forbidden, 404 Not Found, ta witryna jest nieosiągalna? Wtedy odezwałbym się na kontakt podany na stronie: christian@cernuschi.com i podał też ip, czas, żeby ktoś rto sprawdził. 

 

Czy na telefonie poprzez LTE działa, czy też nie?

Pewnie, ze wcześniej działało ;) Administratorzy grzebią na sieciach, pojawiają się usterki, błędy ludzkie, itd. Problem jest do rozwiązania, tylko potrzebujemy trochę więcej danych.

 

Edytowane przez count.neverest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, count.neverest napisał:

Zaczekaj, aż pojawi Ci się na samym dole komunikat "śledzenie zakończone" (trace complete), bo teraz log jest niepełny. 

Za tą hopką nr 9 powinna się pojawić: vega.xchris.net [81.4.124.42] Jeśli tak nie będzie, to znaczy, że problem jest w Weservit. Odezwij się wtedy do tego operatora, podaj swoje IP publiczne, czas, kiedy próbowałeś połączyć się ze stroną, na pewno sprawdzą. 

 

Jeśli wyboldowany fragment się pojawi, to znaczy, że klasa jest dla Ciebie osiągalna, ale z innego powodu nie dostajesz kontentu. Jaki komunikat się pojawia w przeglądarce? Forbidden, 404 Not Found, ta witryna jest nieosiągalna? Wtedy odezwałbym się na kontakt podany na stronie: christian@cernuschi.com i podał też ip, czas, żeby ktoś rto sprawdził. 

 

Czy na telefonie poprzez LTE działa, czy też nie?

Pewnie, ze wcześniej działało ;) Administratorzy grzebią na sieciach, pojawiają się usterki, błędy ludzkie, itd. Problem jest do rozwiązania, tylko potrzebujemy trochę więcej danych.

 

Za nr 9 nic się nie pojawiło takiego jak pokazujesz. Doszło do tego momentu co wysłałem wcześnie i znikło, próbowałem kilka razy. A jak chcę uruchomić program to pokazuje mi sie taki komunikat.

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie prawda. W tej chwili zrobiony tracking.

To wygląda tak, jakby sieć Twojego providera internetu była na czarnej liście host strony DSA. Lub odwrotnie - host DSA jest na black liście Twojego.

 

 

trace.png.5035c6c2f68cf1a70e76af417d5376c5.png

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział tak - trzeba zapytać Twojego dostawcy internetu czy nie ma zablokowanej tej klasy adresowej. Dla pewności : inne strony internetowe otwierają się bez problemu ?

Wpisz np. ping wp.pl

 

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie proszę uwagę na to co u kolegi Antoniego jest w pasku przeglądarki... 

http://astro.xchris.net/dsa/search/object/ngc6960/camera/168/optics/66/focal/682/survey/1/scaling/1

no u mnie to też nie działa działa za to to:

http://astro.xchris.net/dsa/

 

Antoni nie klikasz jakiegoś skrótu albo zapisu z historii przeglądarki ?

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, delaa napisał:

Zwróćcie proszę uwagę na to co u kolegi Antoniego jest w pasku przeglądarki... 

http://astro.xchris.net/dsa/search/object/ngc6960/camera/168/optics/66/focal/682/survey/1/scaling/1

no u mnie to też nie działa działa za to to:

http://astro.xchris.net/dsa/

 

Antoni nie klikasz jakiegoś skrótu albo zapisu z historii przeglądarki ?

 

Pozdr.

 

Nawet jeśli wpisuje ten adres co Ty podajesz to i tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nic dziwnego. Przecież jego przeglądarka " nie widzi" tamtego serwera, a to oznacza że cokolwiek tam wpiszesz zaczynające się od astro.xchris.net nie będzie wyświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego właśnie zmierzałem. Klasa adresowa, w której ,,jest" @Antoni została zbanowana gdzieś po drodze, lub wykluczona z tras routera. Chciałem ustalić, u jakiego operatora i wygląda na to, że Weservit, tam bezpośrednio bym zgłosił: IP, czas połączenia i log z promptera. Antoni, jak zaznaczysz tekst w wierszu poleceń, naciśnij enter, skopiuje się wtedy do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, count.neverest napisał:

Do tego właśnie zmierzałem. Klasa adresowa, w której ,,jest" @Antoni została zbanowana gdzieś po drodze, lub wykluczona z tras routera. Chciałem ustalić, u jakiego operatora i wygląda na to, że Weservit, tam bezpośrednio bym zgłosił: IP, czas połączenia i log z promptera. Antoni, jak zaznaczysz tekst w wierszu poleceń, naciśnij enter, skopiuje się wtedy do schowka.

A możesz mi to jaśniej opisać bo się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.