Skocz do zawartości

Możliwość edycji postów


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

@Paether, @Adam_Jesion

 

Poruszam temat możliwości edycji postów. Z tego, co zauważyłem, obecnie mogę edytować post przez jakiś dzień, potem się nie da. Wydaje mi się, że dawniej możliwość edycji była bez limitu. Czy nie możemy wrócić do tego? Czy jest jakiś powód, dla którego by ograniczać możliwość edycji? Raczej nie mamy tutaj ostatnimi laty problemów z niedojrzałymi użytkownikami, którzy kasują swoją zawartość.

Natomiast możliwość edycji przydała by się wielu z nas. Ja np chciałbym naprawić zdjęcie w swoim wątku, ale nie mogę. Kiedyś chciałem uaktualnić swoje artykuły i też się nie dało (prosiłem o edycję administrację i było głuche echo...).

 

A więc jak będzie?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MateuszW, zajrzałem w panel i moim oczom ukazał się dziwny widok. Domyślnie dla grupy "społeczność Astropolis" czyli ogromnej większości, ograniczenie edycji ustawione jest na dwa miesiące, a dla kont "płatnych" (Biznes i dwa rodzaje "czerwonych") ten czas to tylko doba.

Już usunąłem tą anomalię i powinno być ok :)

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paether napisał:

@MateuszW, zajrzałem w panel i moim oczom ukazał się dziwny widok. Domyślnie dla grupy "społeczność Astropolis" czyli ogromnej większości, ograniczenie edycji ustawione jest na dwa miesiące, a dla kont "płatnych" (Biznes i dwa rodzaje "czerwonych") ten czas to tylko doba.

Już usunąłem tą anomalię i powinno być ok :)

O, to ciekawe :) Dzięki za przywrócenie do porządku :)

Jednakże nadal pozostaje temat jeszcze starszych postów. Chciałbym np uaktualnić informacje w temacie DreamFocusera, albo jakąś moją recenzję i wciąż jest to niemożliwe. Jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tayson napisał:

Czy jest mozliwosc przydzielenia autorowi postu mozliwosci edycji jego tematu np przez wspomniane wczesniej 24h?

 

Dobrze rozumiem, że chcesz skrócenia tego czasu z obecnych dwóch miesięcy do jednej doby? 

Czy może chodzi Ci np o edycję tytułu wątku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tytułu. 

 

Informacje....

Wg mnie możliwość edycji postów w galerii przez ponad 24h to mocne przegięcie.

 

Ktoś wstawia zdjęcia do pierwszego posta..... Potem masz 20komentarzy i za np 5dni osoba zmianie fotkę, a czytający nie mają pojęcia po czym było pisane, ponieważ nie ma oryginalnego zdjęcia. 

T.

Edytowane przez Tayson
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.