Skocz do zawartości

Podziękowania dla Jesiona za 'cudowne' odzyskanie wątku.


Gość leszekjed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leszekjed

Treść tej informacji w zasadzie sprowadza się do tytułu tego wątku.

 

Ps.

Tym, którzy nie zdążyli zapoznać się z całością wątku przed 'atakiem hakerów' polecam zapoznanie się z nim do końca: http://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic...t=6518&start=30

a szczególnie ze skromnie zamieszczonymi na końcu linkami. Jest tam moja odpowiedź po której 'hakerzy' ropoczęli swoją działalność. Niestety, udało mi się wywalczyć tylko a może aż tyle i to pod groźbą, że opublikuję ocenzurowaną i niewygodną dla Jesiona treść w niezależnym miejscu. Każdy teraz może ocenić dlaczego w odpowiedniej chwili pojawiają się hakerzy i dlaczego nastąpiło później cudowne odzyskanie treści wątku. To się chyba nazywa manipulacja.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem głęboko zbulwersowany tym co mówi Leszek, tym co mówi Jesion...

W sumie obaj mieszacie bez cienia samokrytyki.

 

A te na końcu linki... jak cały wątek. Widać czujesz, Leszku coś magicznego w nich :shock:

 

Szkoda psuć forum, naprawdę... :evil:

 

Jeśli to miałoby jakiekolwiek znaczenie... Proponowałbym USUNIĘCIE CAŁEGO WĄTKU KRĘGÓW... Jakiekolwiej selektywne działanie będzie pretekstem do dalszej awantury. Kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jestem tajnym agentem sluzb KGB. W watku odkryles prawde i musialem na chwile zatrzymac swiat, bo inaczej wrogie wojska by mnie przejely. Za chwile znowu musze zhackowac forum i zniszczyc swoja prace, bo przeciez kolejny raz sie wydalo i niewygodne posty trzeba usunac. A swistak siedzi i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda przenosić dyskusji z jednego wątku na drugi i szkoda czasu.

 

A na dodatek chciałem zaznaczyć, że to nie była żadna likwidacja niewygodnych postów, bo z tego, co widzę system ostrzeżeń też się posypał :? . A po co usuwać ostrzeżenia skoro mają być nieusuwalne.

 

Podejrzenia o jakąś dywersje moim zdaniem są niesłuszne.

 

Pozdrawiam :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda przenosić dyskusji z jednego wątku na drugi i szkoda czasu.  

 

A na dodatek chciałem zaznaczyć, że to nie była żadna likwidacja niewygodnych postów, bo z tego, co widzę system ostrzeżeń też się posypał :?  . A po co usuwać ostrzeżenia skoro mają być nieusuwalne.  

 

Podejrzenia o jakąś dywersje moim zdaniem są niesłuszne.

 

Pozdrawiam :salu:

 

Ano brakuje co najmniej 1 gentelmena :salu: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.