Skocz do zawartości

150/750N i okulary


Nord

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasowo rozstaję się z astronomią więc wyprzedaję zestaw:

 

1. Tuba 150/750 N z szukaczem, obejmami i dovetailem(ten musiałem samemu dorobić).
Stan bardzo dobry, bez rys czy wgnieceń. Optyka lekko przykurzona ale bez skaz.
Cena tyle ile zapłaciłem czyli 510 zł, dorzucam oryginalny pełnoaperturowy filtr słoneczny.
Mam oryginalne opakowanie.


2. Montaż AZ4 na aluminium, stan bardzo dobry. Półeczka na akcesoria i rączka(gwint cały, nie zerwany).
Wszystko całe, nie popękane. Jeśli odbiór osobisty to dorzucę części do budowy żurawia na bazie głowicy.
450 zł

3. Okular Baader Hyperion 13mm. Bez rys, w komplecie zaślepki, pudełko i skórzany woreczek. Stan bardzo dobry, mam go od nowości.
310zł

4. Okular Baader Hyperion 21. Ma lekko wytarte napisy po za tym stan bardzo dobry, optycznie bez skaz.
Pudełko zaślepki i woreczek.
310 zł

5. Okular SW UWA Plossl 6mm, podczas czyszczenia zrobiłem mu mikroryskę na powłoce(na zdjęciu wygląda nieciekawie w rzeczywistości trzeba się przyjrzeć żeby zauważyć. Wpływu na obraz oczywiście nie ma. Po za tym wszsyko ok. Pudełko, zaślepki.
100 zł

6. Zestaw filtrów kolorowych GSO 1,25: jasnożółty #8, zielony#56 i niebieski #80A
60 zł

Ceny już z wysyłką

teleskop1.jpg

teleskop2.jpg

hyp13.jpg

hyp21.jpg

swa6.jpg

hyp13socz.jpg

hyp21socz.jpg

swa6socz.jpg

filtry.jpg

lg.jpg

lw.jpg

Edytowane przez Nord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.