Skocz do zawartości

Krótkie podsumowanie 2018 roku


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem na jednym ze zdjęć słowo "astroscapes" i dotarłem do strony
https://www.astroscapes.eu/pl/

Tam napisałeś:

"Wszystkie prawa zastrzeżone - Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich użycie bez mojej zgody"

W związku z tym mam pytanie.

Czy widzisz coś niewłaściwego w tym gdyby na przykład na Facebooku ktoś opublikował taki link (np z opisem "Zdjęcia Pawła Radomskiego")


"https://astropolis.pl/uploads/monthly_2019_01/2018_summary.jpg.8ddf754441add0e3d618da706683666c.jpg"  


a FB sam wyświetlił zdjęcie - bo tak tam to działa?


Bardzo podoba mi się, że zestawiono fotografie barwne i kolorowe oraz te ciemne mgławice ("ciemnotki") bo one są czymś wybitnie nietuzinkowym w kosmosie.


A tak w ogóle to super i szkoda, że na APOD-zie składanek chyba nie akceptują (jakby tę zobaczyli może zmieniliby zdanie).

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem poszczególne tematy do zestawienia powyżej - dla chcących przeczytać opisy (polecam szczególnie nr. 3 i 4 :-)

 

8 godzin temu, ekolog napisał:

Czy widzisz coś niewłaściwego w tym gdyby na przykład na Facebooku ktoś opublikował taki link (np z opisem "Zdjęcia Pawła Radomskiego")

Nie, nie widzę nic niewłaściwego w tym, możesz ten kolaż udostępnić albo z mojego fanpage'a albo stąd, będzie mi miło.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Paweł, jestem pod wrażeniem! :Salut: Nie tylko z powodu wizualnego, podziwiam też Twoje zacięcie i cierpliwość.

Twoje fotki są potwierdzeniem tego, co powiedziałem w innym wątku: nie sztuka wydać kupę kasy na super sprzęt i nie umieć go wykorzystać. Ty pokazujesz ile można osiągnąć dość skromnymi przecież środkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, diver napisał:

Paweł, jestem pod wrażeniem! :Salut: Nie tylko z powodu wizualnego, podziwiam też Twoje zacięcie i cierpliwość.

Twoje fotki są potwierdzeniem tego, co powiedziałem w innym wątku: nie sztuka wydać kupę kasy na super sprzęt i nie umieć go wykorzystać. Ty pokazujesz ile można osiągnąć dość skromnymi przecież środkami. 

 

Bardzo dziękuję :-)

Szalenie miło czytać takie słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.