Jump to content
Sign in to follow this  
Niki

Przebudowa siedziby PPSAE w Niedźwiadach

Recommended Posts

Z początkiem 2019 roku, po blisko 10 latach starań, rozpoczęła się przebudowa naszej siedziby w Niedźwiadach. Zdumiewa nas duże tempo prac remontowych. Budynek zostanie całkowicie przebudowany, a wnętrza uzyskają nowoczesny wygląd i funkcjonalne wyposażenie. Na stronie stowarzyszenia http://www.ppsae.pl można zobaczyć, jak aktualnie wygląda remontowany budynek . Mamy nadzieję, ze po remoncie nasze obserwatorium stanie się miejscem wielu nowych, ciekawych inicjatyw skierowanych do  miłośników astronomii z całego kraju. Ze zmiany ucieszą się też zapewne przyszli uczestnicy Ogólnopolskich Zlotów Miłośników Astronomii OZMA.  Po przebudowie nasza siedziba ma wyglądać tak

Drugą dobrą wiadomością, wprawdzie sprzed 3 miesięcy, jest to,  że wokół Niedźwiad będzie chronione ciemne niebo. Więcej informacji  tutaj

 

BSC_1959.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest w Niedźwiadach baza noclegowa lub w pobliżu? Agroturystyka, gdzie można byłoby na kilka dni na obserwację zjechać czy zlot jakiś? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do czasu zakończenia remontu nie organizujemy obserwacji dla osób z poza stowarzyszenia, wyjątek stanowić będą pikniki astronomiczne. Po remoncie będzie można zanocować u nas.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.