Skocz do zawartości

Nowe forum - START!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po prawie 20 godz. pracy nad instalacja, konwersja i konfiguracja nowego forum. Jeszcze sporo rzeczy nie dziala, ale staralem sie, aby przed Wasza ranna wizyta samo forum dzialalo.

 

Co jest nowego? Za duzo, zeby teraz pisac. Poogladajcie sobie na spokojnie. Zglaszajcie bledy.

 

Do zrobienia jeszcze:

1. Download

2. Konwersja starych zalacznikow (byc moze dzisiejsze zostana puszczone w niepamiec, wiec nic waznego prosze nie umieszczac w zalacznikach)

3. Umieszczenie newsow, zapowiedzi na glownej etc.

4. emotikony

5. galeria

6. i pewnie cos waznego, o czym zapomnialem.

 

Ide spac - teraz Wasza kolej. Walczcie z forum i mowcie, co sie podoba, co nie...

 

Adam

 

BARDZO WAZNE - Prosze o uzupelnienie swoich danych (data urodzenia, avatar, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć gdzie są PW. Nie ma teraz prywatnych wiadomości?

 

Uwaga: Po dodaniu postu wracam do pierwszego postu w wątku. Nie można tak ustawić by wracać na koniec?

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehee wszedłem na Forum, patrzę..... a tu taaaka zmiana. :blink:

No ale w sumie to mi się podoba ale trzeba się w tym wszystkim połapać.

Ogólnie to jest git. B):)

 

 

Aha jeszcze jedno, Adamie mam ten sam problem co Cygnus. Gdzie zmienić żeby po odpowiedzi przechodzić do ostatniego postu??

Edytowane przez RuMuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za bardzo nie lubię zmian ale z drugiej strony szybko przyzwayczajam, szczególnie jak zmiany sa na lepsze :)

Taką jedyną, poważniejszą wadą jaką teraz widzę jest to, że wszystkie linki umieszczane w postach do innych wypowiedzi na AF, jak również odnośniki na innych stronach do AF, przestały działać. Przykładaowo, bardzo ciekawy wątek [TEST] Celestron 80ED vs Orion 80ED na początku zawiera mnóstwo odnośników, które przstały działać. Część wypowiedzi przez to traci na wartości a czasmi nawet stają się niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion !

U mnie wszytko hula fajnie . Już się przestawiłem.

Gratuluje szybkości w działaniu. Nawet poczta przeszła.

Czy ujawnisz nam koszta tej operacji (nowy serwis + przeniesienie danych) ?

 

Ja tam nic nie wiem, ale przeciez mozesz sobie sprawdzic sam. :P Rada nie zbankrutowala - jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za bardzo nie lubię zmian ale z drugiej strony szybko przyzwayczajam, szczególnie jak zmiany sa na lepsze :)

Taką jedyną, poważniejszą wadą jaką teraz widzę jest to, że wszystkie linki umieszczane w postach do innych wypowiedzi na AF, jak również odnośniki na innych stronach do AF, przestały działać. Przykładaowo, bardzo ciekawy wątek [TEST] Celestron 80ED vs Orion 80ED na początku zawiera mnóstwo odnośników, które przstały działać. Część wypowiedzi przez to traci na wartości a czasmi nawet stają się niezrozumiałe.

 

Tak, masz niestety racje. To najgorsza rzecz, ale dotyczy tylko takich duzych watkow. Bede rozmawial z programista, jak bardzo skomplikowane byloby przekonwertowanie skladnie takiego linki. To pod warunkiem, ze ID w 2 bazach sa takie same, a tego nie sprawdzalem jeszcze.

 

Tak teraz sie zastanawiam, ze chyba daloby rade zrobic to inaczej. Skrypt przekierowujacy pod starymi adresami. Hmmm, ale to udaloby sie tylko wtedy, jezeli ID sa takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

 

 

Taki oto komunikat mam po wejściu w Panel kontrolny, przy czym poniżej w opisie

profilu widzę prawidłowy email. Pomyślałem, że system coś tam zagubił i wpisałem

ponownie email, ale tym razem otrzymałem komunikat, że zmiana nie może być

dokonana ponieważ taki email (przecież mój) jest zarezerwowany dla innego usera

tego forum. CO JEST NIE TAK ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

Taki oto komunikat mam po wejściu w Panel kontrolny, przy czym poniżej w opisie

profilu widzę prawidłowy email. Pomyślałem, że system coś tam zagubił i wpisałem

ponownie email, ale tym razem otrzymałem komunikat, że zmiana nie może być

dokonana ponieważ taki email (przecież mój) jest zarezerwowany dla innego usera

tego forum.  CO JEST NIE TAK ???

 

Dokładnie taki sam problem miałem lecz pozostawiłam bez zmian.

Inny problem....:

- brak mozliwości "cytowania" wypowiedzi( rano mogłem a obecnie "przycisk" zmienia kolorek na ciemno czerony i nic, nie otwiera się okno "dialogu.

- kiedy bym nie wszedł na forum widzę komunikat:

Witamy ponownie; Twoja ostatnia wizyta miała miejsce: Wczoraj, 21:49

 

Mam nadzieję, że po okresie"przystosowania" nowego forum wszystko wróci do "normy......" :D

 

I nie wiem jak się stało :blink: , że powyższe zostało "zacytowanie :blink:

Edytowane przez Madolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madolo - wszystko jest OK. To nowy system cytowania, nazwali go multiquote. Dzieki niemu mozesz zaznaczyc kilka postow cytatow i wtedy kliknac "odpowiedz". On ci je ladnie umiesci. Ten przycisk sluzy jakby do zaznaczenia, ktore cytaty chcesz miec w odpowiedzi, a dalej juz mozesz sobie to edytowac. Klikajac w "cytuj" mozesz wlaczyc i wylaczyc dany cytat.

 

Ostatnia wizyta bedzie wisiala przeciez do momentu, az sie nie wylogujesz. Wyloguj sie, zamknij przegladarke i wroc za 5 min. Zobaczysz, ze data sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Panowie, czy nadal macie ten komunikat?

TAK!

 

Cos jest nie tak z podpieciami adresow e-mail. Po wejsciu do Panelu kontrolnego jestem witany komunikatem:

 

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

 

O co chodzi????

 

Sprawa druga, GDZIE MOJE ULUBIONE EMOTIKONKI????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.