Skocz do zawartości

Nowe forum - START!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Do zrobienia jeszcze:

(...)

 

To dodaj jeszcze punkt, zeby po wejsciu z menu "Pokaz nowe posty" i kliknieciu na temat ustawial sie na pierwszej nieprzeczytanej wiadomosci, a nie na pierwszej wiadomosci w temacie. Za kazdym razem trzeba sie przerolkowac na dol zeby zobaczyc co kto dopisal.

 

Pozdrawiam. (ja chce emotikonki!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jestes druga osoba ktora zwrocila taka uwage. Sprawdzilem w bazie, wszystko z twoim mailem jest ok. Zobaczymy, co bedzie dalej. Poszukamy przyczyny.

 

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

 

Ja tez tak mam ;(

 

Ax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

Taki oto komunikat mam po wejściu w Panel kontrolny, przy czym poniżej w opisie

profilu widzę prawidłowy email. Pomyślałem, że system coś tam zagubił i wpisałem

ponownie email, ale tym razem otrzymałem komunikat, że zmiana nie może być

dokonana ponieważ taki email (przecież mój) jest zarezerwowany dla innego usera

tego forum.  CO JEST NIE TAK ???

 

u mnie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz niestety racje. To najgorsza rzecz, ale dotyczy tylko takich duzych watkow. Bede rozmawial z programista, jak bardzo skomplikowane byloby przekonwertowanie skladnie takiego linki. To pod warunkiem, ze ID w 2 bazach sa takie same, a tego nie sprawdzalem jeszcze.

 

Tak teraz sie zastanawiam, ze chyba daloby rade zrobic to inaczej. Skrypt przekierowujacy pod starymi adresami. Hmmm, ale to udaloby sie tylko wtedy, jezeli ID sa takie same.

 

To jest już jakieś rozwiązanie problemu. Przyznam, że w myślach miałem też wszystkie linki pomiędzy dwoma forami, w sumie czasami dyskusje toczyły się równolegle z odwoływaniem się na konkretne wypowiedzi. Ale na to chyba nie ma rady. Z drugiej strony jak ktoś chce to zawsze sobie odszuka tą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

Taki oto komunikat mam po wejściu w Panel kontrolny, przy czym poniżej w opisie

profilu widzę prawidłowy email. Pomyślałem, że system coś tam zagubił i wpisałem

ponownie email, ale tym razem otrzymałem komunikat, że zmiana nie może być

dokonana ponieważ taki email (przecież mój) jest zarezerwowany dla innego usera

tego forum.  CO JEST NIE TAK ???

Miałem ten sam komunikat. Spróbowałem zmienić e-mail - wtedy wpadłem w pułapkę związaną z reaktywacją - okazało się że w rubryce KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA należy wpisać co innego niż password on nicka. Tylko nie wiem co.

Potem odpaliłem przypominanie zapomnianego hasła i zaraportowałem Adminowi.

Maila z hasłem nie dostałem ale maila o akceptacji reaktywacji przez Admina - owszem. I teraz działa. Bez tego (czyli po zmianie konta e-mail a bez reaktywacji) nie mogłem pisać żadnych postów chociaż byłem zalogowany.

 

Jeszcze jedno w sprawie przepełnionych folderów prywatnych wiadomości.

Trzeba wejść w oba foldery: otrzymanych i wysłanych, i tam pousuwać zbędne. Dopóki się tego nie zrobi albo tylko w jednym folderze zrobi porządek - podsumowanie wiadomości nie jest uaktualnione i skrzynka sygnalizuje fałszywe przepełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe...

 

Jest cos takiego jak "Pokaż nowe posty" fajno. A ja bym bardzo bardzo bardzo chcial aby pojawil sie jeszcze link "Pokaż posty nie przeczytane". Dzialajacy tak jak analog w PHPBB. Strasznie mi tego brakuje... :(:(:(

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodaj jeszcze punkt, zeby po wejsciu z menu "Pokaz nowe posty" i kliknieciu na temat ustawial sie na pierwszej nieprzeczytanej wiadomosci, a nie na pierwszej wiadomosci w temacie. Za kazdym razem trzeba sie przerolkowac na dol zeby zobaczyc co kto dopisal.

 

Tak, tak i jeszcze po wejściu do "Pokaż nowe..." na dole znajdowała się opcja odznacz jako przeczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat po wejsciu w "Pokaz nowe posty":

 

Napotkane błędy:

Przepraszamy, administrator włączył zabezpieczenie przed floodowaniem. Odczekaj 20 sekund, pomiędzy kolejnymi próbami szukania.

 

Robicie cos czy cos sie tam sypie? Kolejna proba przewaznie jest ok.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Dajcie Adamowi trochę czasu jakieś powiedzmy dwa dni. On ze swoimi ludźmi robił w nocy operację na żywym organizmie i mogą być jakieś małe niedociągnięcia. Dla mnie i tak cud ze wszysko w miarę pracuje poprawnie.

 

Daje informacje o wszelkich zanlezionych bledach nie aby poganiac ale po to, ze moga takie info. pomoc przy namierzaniu problemow.

 

Nastepny:

 

Wyświetl aktywne tematy z: dziś tego tygodnia ostatnich 2 tygodni tego miesiąca ostatnich 3 miesięcy tego roku

 

Po wybraniu tej opcji otrzymujemy:

 

Napotkane błędy:

Przepraszamy, administrator włączył zabezpieczenie przed floodowaniem. Odczekaj 20 sekund, pomiędzy kolejnymi próbami szukania.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje okna szybkiej odpowiedzi. Jeżeli można to jak będzie czas to bym prosił dodać.

 

Druga rzecz to brakuje mi równierz na dole drzewka:

 

Astro-Forum.org > Inne > Sprawy Astro-Forum.org

 

Żeby można było się poruszać sprawniej po forum.

 

Nie wiem czy to jest globalne dla wszystkich userów czy mogę sobie to spersonalizować dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze przyznać, że stare forum podobało mi się bardziej. Co do ogloszenia w panelu o zmienia e-maila. Też je mam. Poza tym nie wiem co się stało z moim avatarem. Zrobił się jakiś długi a ja nie chcialem mieć innej rozdzialki :angry:

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowe forum niesie nie tylko nową szatę graficzną, do której będę musiał się na nowo przyzwyczaić, ale też kilka usprawnień. Ogólnie jest ok. tylko ta szata graficzna trochę za bardzo ekstrawagancka albo za bardzo przyzwyczaiłem się do poprzedniej.

 

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto, czego mi brakuje. Poniższe punkty mają wyłącznie charakter informacyjny, nie żebym, wywierał jakiś nacisk.

 

1. Okno szybkiej odpowiedzi

2. Przy kliknięciu na temat, w którym pojawiły się posty nieprzeczytane chciałbym, aby komputer od razu przechodził do nich

3. Oznaczenie postów nieprzeczytanych - "Nieczytany post"

 

Generalnie szata graficzna nowego forum podoba mi się bardziej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.