Skocz do zawartości

Nowe forum - START!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch dniach buszowania z nowym silnikiem muszę przeznać że jest extra! :) Stara szata nie umywa się do tej, a i czytelność + dostępność zwiększyła się o 100%.

Brak mi tylko boxu z "Ostatnimi wiadomościami" który bardzo sobie chwalę na astro4u - to naprawdę ułatwia korzystanie z forum szczególnie dla tych co nie mają dużo czasu żeby przeglądać teczka po teczce, a "pokaż nowe posty" to jednak nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach buszowania z nowym silnikiem muszę przeznać że jest extra!  :) Stara szata nie umywa się do tej, a i czytelność + dostępność zwiększyła się o 100%.

Brak mi tylko boxu z "Ostatnimi wiadomościami" który bardzo sobie chwalę na astro4u - to naprawdę ułatwia korzystanie z forum szczególnie dla tych co nie mają dużo czasu żeby przeglądać teczka po teczce, a "pokaż nowe posty" to jednak nie to samo...

 

W takim razie nie widze innej mozliwosci, jak zlecenie stworzenia takiego boxu na glownej stronie.

 

Jesion już wszystko działa  B)  THX  B)

a forum wygląda swietnie, tylko czy mi sie wydaje, czy spora czesć topic'ow zniknęła ?

 

Nic nie zniknelo, daje za to swoja glowe. Zapewne nie zauwazyles, ze system w ramach oszczedzania mocy i optymalizowania forum wyswietla tylko watki z 30 ostanich dni. Selektor do zmiany tej wartosci masz na dole kazdej strony [Od: 30 dni]. Jezeli potrzebujesz starsze, to zmien sobie na [Od: wszystkie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet Explorer, później sprawdze na Mozilli z Linuxa jak to wygląda (może tam i jakies spacje są ale nieczytelnie):

spacje.jpg

 

Hary - niestety to cos u ciebie. Sprawdzilem u siebie na roznych przegladarkach (IE, Opera, Firefox), do tego na GG poprosilem jeszcze kilka osob o sprawdzenie. Wszystko jest tak, jak byc powinno - czyli na pewno nie tak jak u ciebie.

 

Nie wiem jak ci pomoc, bo przyczyn u ciebie moze byc wiele. Masz nowego IE? Czy jakis stary? Jaki system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe dostaja statusu "Moderatora". To byl tylko taki "rank" :) Szybkiej odpowiedzi nie ma i nie wiem, czy powinna byc. Moge to wlaczyc, ale to kolejny element do zaladowania na stronie.

Dla mnie szybka odpowiedź była bardzo przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

 

 

Ja też mam coś takiego!!!

Mam zmieniać swój adres czy co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to wielkie zaskoczenie!

Wchodze na forum co jest grane,chwila dezorjentacji,ale później-podoba mi się to.

Forum wygląda pięknie.

Gratuluje twórcom i wszystkim którzy się przyczynili do takiego wyglądu forum!!!

Życze dalszej owocnej pracy.

 

 

pozdr.Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza wizyta po zmianach i ..... wielkie zdziwienie. Myślałem, że pomyliłem fora. :blink:

Druga myśl - któryś z hakerów dorwał się do AF.

Jeszcze ta informacja o przekierowaniu i zmianie e-maila, która już dokumentnie mnie zdezorientowała.

Co do reszty można się przyzwyczaić po ok. godzinie.

Zupełnie inne forum.

Jedno jest pewne - sporo to kosztowało roboty. :huh:

Jedna rada dla dokonujących zmian - nie przepełniajcie nowego forum różnymi bajerami - bo stanie się mało czytelne. Poprzednie forum takim nieczytelnym już się stało.

Z Nowym Rokiem - zmiany milej widziane i bardziej strawne.

Życzę powodzenia w poprawianiu funkcjonowania forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszce tak została dodana funkcja "wyżucania" nas w temacie tam gdzie ostatnio skończyliśmy go czytać to było by super ;) no i może jeszcze te ikonki przy tematach gdyby miały kolor kontrastowy względem błęktnej grafiki forum to było by jeszcze lepiej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę swoje (dosłownie) 3 grosze...

 

Otóż na górze po prawej stronie są przyciski do wyboru sposobu wyświelania postów ("Drzewo", "Standardowy", "Linearny+"). Drażni mnie trochę słowo "linearny", zwłaszcza, że istnieje bardzo dobre polskie słowo "liniowy".

 

Druga rzecz to w panelu administracyjnym zamiast nr GG jest nr AOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.