Skocz do zawartości

Nowe forum - START!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mala uwage dot. wyszukiwarki - przy znajdowaniu krotkich ciagow znakow pojawia sie taki komunikat:

"Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 4 znaków [..]"

Niestety utrudnia to znalezienie postow dot np lornetek BPC, lunety ZRT itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego udało mi sie juz przyzwyczaić, jednak prosiłbym o dwie rzeczy, po pierwsze primo aby forum "wyrzucało" mnie w temacie tam gdzie ostatnio skończyłem go czytać i po drugie primo, było by miło gdyby tematy, które zdążyłem przeczytać były "odchaczone" jako przeczytane :Salut:

Edytowane przez pitrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedna uwage (ale na prawde najmniej istotna i do realizacji w ostatniej kolejnosci): proponuje instalacje na forum skryptu, ktory przedstawialby najnowsze posty na forum w postaci naglowkow RSS. Wiem, ze jest taka wtyczka do phpBB - przypuszczam, ze istnieje mozliwosc instalacji czegos takiego rowniez na IPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się wyginam z 400 postami.

A jak wrócę z nart to będzie dopiero - mało praktyczne.

Pewnie z 1200 i sorki ale do bani.

Mnóstwo bajerów - ale podstawowych usprawnień brak.

Czyli tzw. "choinka".

Tak jak pisałem wyżej.

1. Odchaczanie przeczytanych.

2. Zaznaczanie w którym miejscu ostatnio czytałem dany post.

 

Albo będę czytał ze zwieszoną warą i wspominał "jak to kiedyś było lepiej".

Tymczasem wracam do błąkania się po postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, pisalem Ci ze to niemozliwe. Nie ma problemu z czytaniem zaleglych postow. Tamta funkcja byla bardzo wygodna, ale i tak by musialabyc wylaczona. Jakos na innych forach kazdy sobie radzi i nie marudzi, ze nie ma takiej funkcji (A4U np.).

 

A slowo choinka jest wrecz obrazliwe, bo sugerujesz mi, ze zminilem system dla bajeru - sorry, ale to zdecydowanie brak zrozumienia, a do tego oznacza, ze zupelnie nie czytales, dlaczego forum zostalo zmienione i co sie w ogole po jego zmianie zmienilo. :(

 

Troche dobrej woli, a przyzwyczaisz sie do nowego. I jeszcze raz powtarzam, ze nie bedzie zapisywania do bazy kazdego usera informacji o tym, co przeczytal, ktory watek, ktory post, w ktorym napisal itp. Nie ma takiej mozliwosci technicznej, a w poprzednim systemie i tak ta funkcja w przeciagu 2-3 msc bylaby wylaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.