Skocz do zawartości

Odszedł od nas Janusz Płeszka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jadę na pogrzeb Janusza w czwartek rano ok 7:30 samochodem. Gdyby ktoś chciał sie zabrać ze mną z okolic Piaseczna, to zapraszam. Mam 3 wolne miejsca.  Jak coś, to proszę o wiadomość na priv. 

TUR

Edytowane przez TUR
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie dopiero na tym forum dowiedziałem się, że Astrokrak to Janusz Płeszka. Wizerunek Janusza poznałem na Astromaniaku i czytywałem jego rzeczowe wypowiedzi. W zestawieniu z innymi sklepami astronomicznymi Astrokrak zawsze wydawał mi się jakąś legendą, czymś pierwotnym, pionierskim. Teraz już wiem, kto za tym stał.

Smutno. Tym bardziej, że młodo odszedł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam_Jesion napisał:

Świetnie. Już niewiele brakuje do celu, więc jak ktoś jeszcze nie miał okazji się dorzucić, to bardzo zachęcam. Może dzisiaj uda się zamknąć 100%.

Jeżeli pieniądze potrzebne są "od zaraz" to jak najbardziej. Wstrzymanie się do końca ustalonego terminu zbiórki powinno jednak przełożyć się na kwotę wyższą od założonej. Oby 10k zł nie stanowiło "bariery psychologicznej" dla wpłacających. Pamiętajcie, że można i warto przekroczyć ten próg. Przynajmniej moim zdaniem.

Edytowane przez seg
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zywis napisał:

czyli te doliczone 15zł, to był dobrowolny haracz? Do tego ładnie ukryty, albo ja czegoś nie dopatrzyłem

To dobrowolna opłata dla portalu zrzutka.pl. Przy wypłacie przez organizatora zrzutki jest ta sama sytuacja.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/6/2019 at 5:50 PM, Zywis said:

czyli te doliczone 15zł, to był dobrowolny haracz? Do tego ładnie ukryty, albo ja czegoś nie dopatrzyłem

Ta doliczka zależy chyba od wpłacanej kwoty oraz sposobu płatności. Z czegoś ta zrzutka musi żyć, ale mogliby jaśniej wyjaśnić z tymi opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz na pewno jest już tam wysoko pośród swoich ukochanych gwiazd.

 

Jak się kiedyś okazało, Janusz był znajomym koleżanki mojej mamy, która mieszkała w Krakowie.

Miałem przyjemność spotkać go raz osobiście w Astrokraku, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją prezencją. Miły, merytoryczny Gość.

Wyrazy współczucia [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mkowalik napisał:

Ta doliczka zależy chyba od wpłacanej kwoty oraz sposobu płatności. Z czegoś ta zrzutka musi żyć, ale mogliby jaśniej wyjaśnić z tymi opłatami. 

 

Prowizja jest dobrowolna, fakt, że trochę nachalnie to okienko się pojawia, ale jak nie zaznaczysz opcji to nie musisz płacić.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.