Skocz do zawartości

Czyżby koniec Astromaniaka ?


komprez

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo... a Astromaniak jakoś fajnie pasuje do Wrocławskiej grupy (albo grupa do AM), temat "Wrocław i okolice" założony przez @Maro21 był drugim największym po astro wiadomościach / ciekawostkach.

Edytowane przez cwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Amator-astro napisał:

To raczej koniec astrokraka w takim razie. A gdzie to wyprzedaja wogole jak juz napisałes o wyprzedazy?

Ze względu na RODO nie chciałbym upubliczniać tutaj numeru do syna, bo być może sobie tego nie życzy, ale może ktoś z kolegów ma do Niego maila.

Edytowane przez peter5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poszanowaniem dla społeczności Astromaniaka warto dac ludziom info o likwidacji forum z buforem chciaz kilkudniowym. Między innymi po to, aby mogli zamknac chociażby swoje transakcje na giełdzie i przerzucić na inne platformy swoje konwersacje. 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Amator-astro napisał:

A to tak to nie chce bo miesiac temu pogrzeb był. Myslałem że gdzies to na jakiejs stronie powystawiał. 

 

Rozmawiałem telefonicznie tylko w sprawie żurawia, odnośnie innych produktów to nie mam pojęcia co jest do sprzedaży i w jakich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rzeczywiscie to koniec maniaka, to przeciez nalezaloby poinformowac ta spolecznosc, jakos wczesniej!? Jestem poczatkujacy, wiec to byla dla mnie przede wszystkim kopalnia wiedzy, ale takze miejsce gdzie kompletowalem sprzet…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tayson napisał:

Z poszanowaniem dla społeczności Astromaniaka warto dac ludziom info o likwidacji forum z buforem chciaz kilkudniowym. Między innymi po to, aby mogli zamknac chociażby swoje transakcje na giełdzie i przerzucić na inne platformy swoje konwersacje. 

Masz rację Tomek, to ważna sprawa, tym bardziej że pewnie wielu kolegów działa tylko w obrębie jednego forum. Żeby nie było tak, że pójdzie od kogoś przelew, a druga strona nie zdąży podać adresu do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dimis napisał:

Jesli rzeczywiscie to koniec maniaka, to przeciez nalezaloby poinformowac ta spolecznosc, jakos wczesniej!? Jestem poczatkujacy, wiec to byla dla mnie przede wszystkim kopalnia wiedzy, ale takze miejsce gdzie kompletowalem sprzet…

Jest archiwum, jak by co, z końca zeszłego roku

https://web.archive.org/web/20181221044637/http:/astromaniak.pl/

Edytowane przez JSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether odblokował(a) ten temat

Tego typu tytuły mają wprowadzać dramatyzm ? Co kieruje osobą zakładającą wątek ? Jak astromaniak padnie na 2 minuty to pojawi się kolejny wątek z onetowym tytułem ? Będzie działać to będzie a jak nie to nie. Wprowadzenie dramy na forach astronomicznych niczego nie zmieni... a jeszcze lepiej by było gdyby osoby, którym zależy na tym by astromaniak funkcjonował robił coś w tym kierunku. Zdecydowanie nie dla siania fermentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.