Skocz do zawartości

16 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy.


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czy ktoś z Was pomógłby mi dojechać? Rok temu było lżej, bo jechałam z Kolegą Damianem, a tym razem niestety sama i się boję. Pomyślałam, że może mogłabym dojechać do jakiegoś dużego miasta pociągiem, a tam ktś z Was pomógłby mi dotrzeć na zlot. Czy ktoś mi podpowie, bo ja niestety w te klocki (mapy i inne tego typu) jestem zupełnie zielona. Będę bardzo wdzięczna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego za każdym razem zloty są organizowane w jakiejś "dzikiej łączce"? Czy nie dałoby się zorgnizować w miejscu, gdzie łatwo dotrzeć? Nie dość, że na końcu świata, to jeszcze z 5 przesiadkami przez całą noc. Czemu nie można zrobić tego w lepszym miejscu, takim, żeby było można łatwo dojechać? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bellatrix napisał:

Zastanawia mnie, dlaczego za każdym razem zloty są organizowane w jakiejś "dzikiej łączce"? Czy nie dałoby się zorgnizować w miejscu, gdzie łatwo dotrzeć? Nie dość, że na końcu świata, to jeszcze z 5 przesiadkami przez całą noc. Czemu nie można zrobić tego w lepszym miejscu, takim, żeby było można łatwo dojechać? :( 

Hmm... Bo to zlot Astronomiczny? :)

Tam gdzie jest ciemno zazwyczaj trudniej dojechać. 

  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może będzie jechał prez Łódź i mógłby mnie ze sobą zabrać? Nie będę miała żadnych tobołów, tylko zwykłą torebkę, taką malusią, będę ją trzymała na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bellatrix napisał:

Nie dość, że na końcu świata, to jeszcze z 5 przesiadkami przez całą noc

Bezpośrednia linia Neobusem, Łódź - Polańczyk:

 

lodzpolanczyk.jpg

 

Jesteś w Polańczyku w czwartek o 7 rano i może ktoś z tych, którzy będą od środy, podjedzie po Ciebie (z Polańczyka do Bukowca to już rzut beretem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotr4d napisał:

z kolegami Thorem, Hulkiem, Iron Man'em i resztą wesołej ekipy. 

Pomyliłeś grupy...

  • Włóż :superman:
  • Człowiek Szum :superman:
  • Wróżka Zębatka :superman:
  • Kapitan Brzeszczot :superman:
  • Przepona :superman:
  • Master Darek :superman:

...a premiera prawdziwego 'Endgame' odbędzie się w czasie piątkowego grilla :pijacy:

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.