Skocz do zawartości

16 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy.


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

zachęcam Was do zakupu cegiełek na rzecz "młodych talentów". Z uzbieranych pieniędzy wspieramy osoby zaangażowane w ciekawe projekty astronomiczne oraz osoby które wnoszą do zlotów cos nowego i twórczego.

W ubiegłm roku pokaźną kwotą (2045 zł) wsparliśmy Gabriela Murawskiego w poszukiwaniu egzoplanet oraz Pawła Radomskiego za zorganizowanie genialnego szkolenia z astrofotografii. 

Obecnie zebraliśmy 425 zł.

Zapraszam Was do wspierania naszych "młodych talentów".

 

Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adamo napisał:

Obecnie zebraliśmy 425 zł.

Zapraszam Was do wspierania naszych "młodych talentów".

Tak jak co roku, z powodu studiów trudno mi wybrać się na wiosenny zlot. Ale obiecałem, że dorzucę cegiełkę od siebie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2019 o 00:50, ax napisał:

Mateusz, mogę zabrać ze sobą dwa może nawet 3 ACCU żelowe 17 Ah - sporo można tym zasilić - ale to zależy jak zasilasz urządzenia - czy 230V na np 12V i dopiero reszta ciągnie z jednego dużego zasilacza, czy każde urządzenie ma swój zasilacz z 230V.

 

Dzięki za propozycję! Niestety, w głównym setupie wszystko jest na 12V poza komputerem, który wymaga 230. No i poza tym realnie patrząc, na pewno nie chciałoby mi się targać tych kilogramów na jedną noc w inne miejsce. Jak raz postawię to nie ruszam :) Ale chętnie wybiorę się z mobilnym zestawem, gdzie już nie potrzebuję zasilania.

Tylko mam nadzieję, że nie trzeba tam zasuwać na nogach, tylko da się podjechać?

Edytowane przez MateuszW
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MateuszW napisał:

Ale chętnie wybiorę się z mobilnym zestawem, gdzie już nie potrzebuję zasilania.

Tylko mam nadzieję, że nie trzeba tam zasuwać na nogach, tylko da się podjechać? 

I na górkę w Stężnicy i na przełęcz w Roztokach dojeżdża się samochodem :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy.
Czy inni też mają przypadłość z koszulkami z różnych zlotów, że po praniu rozciągają się i w sumie nie da się ich później nosić ? :D

Druga sprawa - to czy zna ktoś fajne wodospady w okolicach zlotu ? Powiedzmy do 50km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Winter napisał:


Czy inni też mają przypadłość z koszulkami z różnych zlotów, że po praniu rozciągają się i w sumie nie da się ich później nosić ? :D
 

Z różnych czyli nie astronomicznych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zlotowym weteranem, ale wszystkie koszulki jakie do tej pory widziałem była naprawdę niezłe. Kiedyś mignęła mi z dawniejszych lat taka koszulka z konturem wilka, w którym było niebo z gwiazdami. Ta była zajebista!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adamo napisał:

Pytanie do osób które używają systematycznie koszulki zlotowe a mają już trochę koszulek.

Które koszulki były najbardziej wytrzymałe? Z którego zlotu lub producenta?

Tą z 2012r nadal piorę i noszę w pracy. Trzyma się dobrze mimo upływu 7 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zobaczcie na metki i podajcie mi producenta.

Niestety koszulki w wersji true color nie będą super trwałe. Nadruk sitodrukiem ma większą wytrzymałość.

Szkoda że tak późno mam feedback.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adamo napisał:

Panowie zobaczcie na metki i podajcie mi producenta.

Niestety koszulki w wersji true color nie będą super trwałe. Nadruk sitodrukiem ma większą wytrzymałość.

Szkoda że tak późno mam feedback.

Adam, w moim poście podałem producenta z metki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin_G napisał:

, przywiozę także bezlusterkowca serii Z oraz mega-atrakcję, której oficjalnie jeszcze nie ma....

A czy D810a jest możliwy do załatwienia? W końcu mam obiektywy pelnoklatkowe i bardzo chętnie bym się nim pobawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.