Skocz do zawartości

Canon EOS 1100D/ Obiektywy/ Tuba 200/1000/ korektor komy św 0.9/ kolimator laserowy


MoonLightShadow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na sprzedaż dość duży zestaw którym ostatnio focilem jednak z powodu przesiadki na kamerkę wyprzedaje całość. 

 

Body Canon EOS 1100D unMod nie znam przebiegu ale działa sprawnie bez problemu. W zestawie z body jest ładowarka i dodatkowa bateria

 

IMG_20190212_084031.thumb.jpg.1788dd3920c704c349bdba88ef4b20c7.jpg

 

Z racji że więcej zdjęć nie mogę wysłać w poście więcej proszę o PW

W zestawie znajdują się dwa obiektywy standardowe 18/55 z czego jeden jest tej lepszej wersji z szybkim focusem

 

Dodatkowo dodaje obiektywy manualne z pierścieniem M42 na EOS. 

 

Jest to Pentacon 1.8 /50mm oraz słynny Jupiter 21M f4/200mm

 

Calosc w torbie zabezpieczona

Aparat na wyświetlaczu live view ma mała skaze wyświetla kilka pasków jednak zupełnie nie wpływają na zdjęcia wykonane. Do zestawu dodaje kartę SD 8GB

W mrocznych warunkach aparat robi około 40 zdjęć z czasem 5 minut na jednej baterii. Latem wiadomka że te czasy się poprawiają. 

 

Cena za zestaw aparatu 500 zł + ewentualnie  wysyłka 

 

 

Lecimy dalej. Tuba 200/1000

 

Sprzedaje gdyż przesiadlem się na 150/750 czyli nominalna rurę do montażu HEQ5

 

Tuba posiada kilka zarysowan farby powstałych podczas transportów. W środku zyleta. Skolimowana. Wyciąg Cryford 2 całe z redukcja na 1.25. W zestawie szyna i obejmy dovetail standard SKY Watcher 

 

Cena za tube 500 zl

 

Korektor Komy SW 0.9x 

Korektor kupiłem niedawno jednak do nowszego teleskopu kupiłem Badera więc ten mi zalega. Dałem za niego 400 zl.

 

Tutaj cena to 300 zł plus ewentualna wysyłka. 

 

Kolimator Laserowy GSO

 

Wiadomo o co kaman. Kolimator użyty dosłownie 2 razy do kolimacja. Świetnie się sprawuje.

 

Cena 120 zł plus wysyłka  SPRZEDANE 

 

Myślę że ceny nie są jakieś zawyzone. Fajny sprzęt w dobrej cenie. Czekam na oferty

 

Edytowane przez MoonLightShadow
Sprzedaż elementów zestawu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.02.2019 o 15:42, MoonLightShadow napisał:

 

Mi paczka z kolimatorem przyszla 2 dni temu. Pieniadze wplacalem 21 lutego. Ja zdazylem nawet zglosic sprawe na Policje. Na szczescie kolimator po 3 tygodniach dotarl.

Edytowane przez golomb79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, golomb79 napisał:

Mi paczka z kolimatorem przyszla 2 dni temu. Pieniadze wplacalem 21 lutego. Ja zdazylem nawet zglosic sprawe na Policje. Na szczescie kolimator po 3 tygodniach dotarl.

Czyli jakaś nadzieja że sprzęt dotrze jest. Dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.