Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile wiem A WIEM! - Bieszczady - Roztoki Górne - 8-10 kwietnia 2005

Jupi :D:banan: tak sie ciesze ze jest w kwietniu. Balem sie ze bedzie wczesniejszy termin tj. w marcu, a wtedy mam probne matury i nici by byly z wyjazdu a tak to sie ciesze

PS Nareszcie pozam osoby, z ktorymi rozmawiam ale juz w realnym swiecie :banan::helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi  :D  :banan:  tak sie ciesze ze jest w kwietniu. Balem sie ze bedzie wczesniejszy termin tj. w marcu, a wtedy mam probne matury i nici by byly z wyjazdu a tak to sie ciesze

PS Nareszcie  pozam osoby, z ktorymi rozmawiam  ale juz w realnym swiecie :banan:  :helo:

Zlot, zlot bedzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno są ludzie, dla których ASTRONOMIA jest celem w życiu, ale chyba nie o to chodzi. Jest tyle równie fajnych i ciekawych rzeczy które można robić, że szkoda życia tylko i wyłącznie na astronomię. Myślę, że dla wiekszości z nas (na tym forum) astronomia jest jednym z wielu sposobów spędzania wolnych chwil, oczywiście pasjonując się pięknem otaczającego nas (wszech)świata. Mnie osobiście interesuje szersze pasmo częstotliwości fal (od świetlnych po radiowe). Tylko jakoś czasu na to wszystko coraz mniej..... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja się przywitam, jeśli oczywiście można ;)

No więc , witajcie ! Nazywam się ... Luna (ano tak ! ) , mieszkam w Gdańsku ,

interesuję się astronomią i wielbię wszystko co z nią związane.

Nie będę się rozpisywać na początek - nie umiem się oceniać, a po drugie

to "wyjdzie " z postami :D

Tylko zauważyłam pewną rzecz - jestem tylko

jedyną przedstawicielką płci pięknej na tym forum ... ?Szkoda ...

Ach, no ale i tak się cieszę, że mogę czegoś się więcej dowiedzieć akurat... z tego forum .

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szacowne grono.

Na imię mam Bogdan, mieszkam w Augustowie, pracuję w Wodociągach i Kanalizacjach Miejskich jako konserwator - elektryk i sieci wod-kan.

Astronomia pociągała mnie od niepamiętnych czasów, ale dopiero kilka dni temu dostałem od znajomego, za pewną małą przysługę, taki tam niekompletny "sprzęt" marki Maginon XR700. I tu prośba, może ktoś ma do odsprzedania okular i odwracacz obrazu, które pasowałyby do tego sprzętu?. Jak czytałem wypowiedzi bardziej doświadczonych kolegów o posiadanym przez Nich sprzęcie, to trochę mi wstyd, że wyskakuję z czymś takim na forum, ale gdybym nie miał tego, nie miałbym NIC. Może na początek wystarczy mi to, a jak się wciągnę, to napewno kupię sobie coś lepszego. Tyle wstępu. Pozdrawiam, sp4xkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tytułu.JPG:rolleyes: Witam nazywam się Janusz Kosmowski psełdonim ASTROKOSMO

Astronomią interesuję się od wielu lat . Sprzęt jaki obecnie posiadam to 170x900 Uniwersał.

Pochodzę z woj. Lubelskiego a w Warszawie mieszkam przelotnie od 20-lat.

Mam poczucie humoru , pozytywne nastawienie do życia i ludzi. Próbuję swoich sił na polu astrofotografii i modernizacji mojego telepa . Obecnie pracuję jako motorniczy w warszawskich tramwajach .

bez_tytułu.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Witam nazywam się Janusz  Kosmowski  psełdonim  ASTROKOSMO

Astronomią interesuję się od  wielu lat . Sprzęt jaki obecnie posiadam to 170x900 Uniwersał.

Pochodzę z woj. Lubelskiego a w Warszawie mieszkam przelotnie od 20-lat.

Mam poczucie humoru , pozytywne nastawienie do życia i ludzi. Próbuję swoich sił na polu astrofotografii i modernizacji mojego telepa . Obecnie pracuję jako motorniczy w warszawskich tramwajach .

 

Witaj! Pozdrów Krawczyka no i przy okazji Norka ;):szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chłopaki w naszym gronie i czujcie się jak w domu na Astro-Forum :Beer:

:D Witaj! Pozdrów Krawczyka no i przy okazji Norka :ha:

 

Norka i Krawczyka osobiście nie znam więc ich nie pozdrowię, ale facet który uczył mnie jeździć znał ich osobiście bo pomagał przy kręceniu Miodowych Lat- pewnego dnia jak mi opowiadał pojechali z Norkiem i Krawczykiem na pętlę tramwajową na Rakowieckiej a tam jest punkt sprzedaży gorących kurczaków z rusztu, podobno obaj zjedli po całym - mogą chłopaki zjeść naprawdę nie tylko w serialu . :D

 

 

astrokosmo ty też z pyskiem do ludzi jak ktoś chce bilet kupić w tramwaju? :D:D

 

Nie ja z chęcią sprzedaję bilety bo mam z tego kasę nie dużą w prawdzie ale ziarnko do ziarka i będzie nowy telep :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.