Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Aurynko, dlaczego masz taki rażąco (sorki) zielony awatar a nie w odcieniach szarości? :szczerbaty:

Czarny i zielony to moje dwa ulubione kolory ;)

 

p.s. No może jeszcze granatowy i niebieski ale gdybym jeszcze te kolory dodała do avataru to wyglądałabym już całkowicie odpustowo :);)

Edytowane przez aurynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na astro-forum.

Odwiedzałem was już od pewnego czasu, ale póki co nic nie naskrobałem. Czas więc cosik napisac.

Mam na imię Marcin i jestem z Turku, często też bywam w Poznaniu (studia). Swoją przygodę zacząłem od optisana 76\700 którego teraz próbuje się pozbyc <_< , aktualnie od jakiegoś czasu mam Syntę 200\1200, a w wyborze właśnie tego sprzęcicha pomogło mi wasze-nasze forum. :helo:

 

Tak więc ogółem przybył wam nowy spamer :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem z ANDRYCHOWA/MAŁOPOLSKA.Mam na imie Krzysiek 24 lata.astronomia interesuje sie juz od 15 lat,mam nadzieje ze współpraca z innymi użytkownikami bedzie przebiegac dobrze.chetnie podziele sie swoją wiedzą z innymi w miare swoich możliwosci.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Marcin, jestem z Koszalina, mam 17 lat, astronomią interesuję się od małego. Posiadam teleskop z allegro 76/700 DYNORA (wiem wiem, zapewne większość z Was powie że to gó***) ale nie stać mnie obecnie na lepszy sprzęt, i długo bym musiał zbierać, by mieć coś lepszego. Jak narazie całkowicie wystarcza mi ten :) W przyszłości planuję zakupić teleskop ze zwierciadłem minimum 20cm (oj długo będzie się fundusze gromadzić :D). Zarejestrowany na forum jestem już trochę czasu, lecz jakoś nie chciałem nic pisać, wolałem popatrzeć na zdjęcia Saturna :lol:

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma refraktor 60/700, tata mu kupił w Anglii gdzieś :D

 

W Szkocji :D .

 

Ale ten refraktor to też w sumie bzdet, ale na razie razie nie mam lepszego.

 

A no to ja też się przedstawię :) Na imię mam Adrian. Jestem z Koszalina. Jestem również na forach Astronomia.pl (jako Charon) , astrokrak.pl/forum (Charon X), i Astrohobby.pl (Charon X). Astronomią interesuję się od małego, ale w ostatnich latach zainteresowanie wzrosło ;). Mam lornetkę 50 mm i wspomniany wyżej refraktor. W przyszłości planuję zakupić lepszy teleskop 150 lub 200 mm i aparat do robienia zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej humorystyczny, ale co mi tam

Jestem KocicaXX, ale wy możecie mi mówić KocicaXX ;) tak na serio to mam na imię Ada (a raczej Adrianna). Mam 12 lat. Przybywam z odległej czarnej dziury nazwanej przez istoty ją zamieszkujące "Stalową Wolą" :rolleyes: . Kocham kosmos ale interesuje się też innymi rzeczami takimi jak zjawiska paranormalne, (choć w szczególności magia i astral). Lubię sport (w szczególności koszykówkę), należę do 63 stalowowolskiej drużyny harcerskiej im. bohaterów Powstania Warszawskiego, więc jak widać jestem, jak to ktoś powiedział, "chłopakiem w ciele dziewczyny" :blink: . Jednak musicie się przyzwyczaić, że jestem istną Królową Siania Zamętu i mam dość dziwne poczucie humoru, które nie każdy rozumie (niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.