Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolisz, że napiszę w imieniu całej społeczności Astro-forum (bo jakoś nikt inny się nie kwapi :D ):

witaj!

To miłe, że dzięki pasji brata dołączyłeś do niewątpliwie niezwykłego grona AA :Beer: (dla ścisłości: Astronomów Amatorów...). Jeżeli masz w sobie dość wytrwałości, by o trzeciej w nocy jedną ręką prowadzić teleskop, a drugą odganiać się od komarów, to niewątpliwie hobby dla Ciebie :helo: . Nawet jeśli nie, możesz wtedy przenieść się do domu i śledzić nocne wątki na Astro-Forum.

 

Pogodnego i ciemnego nieba po horyzont!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Nazywam się Konrad mieszkam w krakowie a raczej na obrzezach krakowa gdzie niebo jest ładniejsze:) :szczerbaty: astronomią interesuje sie od niedawna ale zafascynowała mnie nieziemsko .

Mam nadzieje ze znajde tu wiele porad i z czasem sam będe takowych mugł udzielać B) a jak narazie to to forum uchroniło mnie przed zakupem badziewia z allegro za 150zł za co jestem wam niezmiernie wdzięczny :notworthy:

Pogodnego nieba przyjaciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może nie jestem taki młody bo kilka rad już zebrałem z forum ale oficjalnej prezentacji nie popełniłem.

 

Jacek Zbroiński - Jazz1972 (jazz1972@o2.pl),

Mieszkam w Warszawie,

Teleskop - Synta Sky Watcher 2001EQ5 - od tygodnia mój pierwszy teleskop,

Dodatki - okulary SP 10 i SP25 do tego barlow x2 Vixen oraz filtr księżycowy,

Wiedza - zerowa ale szybko łapie,

Wiek - 34 lata,

Rodzina - jest i to super.

 

Dodatkowa informacja to że dysponuje samochodem kombi więc jak będzię jakieś lookanko chętnie zawsze kogoś zabiorę

 

Mam nadzieję że niedługo będę mógł i ja służyć radą a nie tylko pytać oraz że spotkam wielu z Was osobiście na wspólnych poszukiwaniach lub browarku ;-))) albo jedno i drugie.

 

Pzdr

Jazz1972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)-->

(Michał B @ Aug 3 2006, 11:59)
Dzięki że mnie tak miło witacie.

Spróbuje was nie zawieść koledzy!!! :banan:

 

pozdrawiam

 

i koleżanki... :P ekhm...

 

witaj serdecznie na forum

 

( Ostatnio nie ma dnia żeby ktoś nowy sie nie witał, tracę głowę w tym zamieszaniu, ale to miło że przybywa nam astroamatorów...)

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników astro-forum :)

Na A-F zarejestrowałem się już w tamtym roku, ale dopiero teraz mam możliwość korzystania ze stałego łącza i będę tu wpadał częściej.

Mam 19 lat, astronomią interesuję się od 4 lat, w chwili obecnej moją pasją są obserwacje meteorów (dla PKiM i dla siebie) oraz obserwacje lornetkowe (lepszego sprzętu nie mam :( ). Posiadam także aparat Zenith 122B do fotografowania meteorów.

To chyba tyle :) Pozdrawiam wszystkich!

 

PS. Często siedzę na Astro4u.net

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was!!

Mam na imie Przemek i na forum jestem juz od miesiąca ale przedstawic sie zawsze warto.

Mieszkam w Pabianicach koło Łodzi, astronomią interesuje sie od dziecka, a niebo oglądam przez Synte 114/900. Chetnie poznam osoby z okolicy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Na imie mam Wojtek 21lat , mieszkam w Jasle studiuje informatyke w Krakowie. Wszystko zaczelo sie od scfi, ksiazki, filmy. Pozniej pojawila sie mysl zeby ten piekny swiat odkrywac samemu (samemu, nie samemu, zle nie zrozumcie :) ) Aktualnie astronomia jest moja pasja. Z braku sprzetu wiecej czytam i ogladam zdjec niz odkrywam te wszystkie cuda na wlasne oczy. Aktualnie posiadam jedynie lornetke Exakta 10x50. Kupno teleskopu w planach! jak doczaruje troche gotowki. Moim marzeniem jest nie tylko widziec ale byc TAM.

Chcialbym powiazac swoja przyszlosc z astronomia i nie zalowac wyboru informatyki na studia. Chcialbym dac temu swiatowi jak najwiecej. Uczestnicze aktywnie w projekcie stardust, przynajmniej tyle na poczatek.

 

Tak naprawde nie mam zielonego pojecia co mnie tak fascynuje, moze ta nieosiagalnosc?

 

Chcialbym dodac, udzielalem sie juz na wielu forach ale ....

na kazdym znajdywaly sie czarne owce, odwieczna walka nowych uzytkownikow z moderatorami, uzytkownikow z uzytkownikami, nie chec do pomocy i podobne dziwne akcje. Naprawde nie mam pojecia jak udalo wam sie stworzyc forum ze spolecznoscia ktora sie szanuje i chetnie sobie pomaga. Swietna robota.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Beer: Witam "emerytów" forum yo! jak i młodszych użytkowników

Lubie latać z aparatem i pstrykać fotki przypominające ufo, a przygode z obserwacjami nieba zaczołem od maja tego roku więc będąc tu wiele więcej się naucze od zaawansowanych juz forumowiczów aVe! niżsamemu studiując książk i tego typy rzeczy.

Całość można podsumować krótko: Cze!

/acha i mam nadzieję że to forum to nie drugi PRL i komuna w korei. :Beer:

Edytowane przez `Pi3gi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.