Skocz do zawartości

Co się stało ze statusami?


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lolak89 napisał:

Brak statusów, miałem się zapytać w statusie o kontakt do "Pawla Be" bo wisi mi dwie koszulki zimowozlotowe, widzę, że raz na miesiąc odczytuje moje PW a zakładać oddzielny temat bez sensu :) Status się przydaje

Akurat ten przypadek bardziej daje argument ku nie włączaniu statusów :P Przypominam, że to jest główna strona, którą czyta jakieś 3-4K osób dziennie - także (sic!) niezalogowanych. Mam wrażenie, że trochę o tym zapominamy, kiedy piszemy w nich totalnie prywatne, czy głupkowate rzeczy (nie żebym miał coś przeciwko głupkowatości).

Zastanawiam się, jak inaczej urządzić takie miejsce, gdzie faktycznie można by na luzaku rozmawiać. Chaty się nie przyjęły, inne rzeczy też słabo. Nie wiem, czy da się włączyć statusy np. tylko dla określonych grup. Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolak89 napisał:

Brak statusów, miałem się zapytać w statusie o kontakt do "Pawla Be" bo wisi mi dwie koszulki zimowozlotowe, widzę, że raz na miesiąc odczytuje moje PW a zakładać oddzielny temat bez sensu :) Status się przydaje

Widzę że nie jestem w tym jedyny. Zrobiłem przelew za koszulkę 6 lutego i nadal nic. Nie mam już w czym chodzić a tu wiosna.

 

17 minut temu, Adam_Jesion napisał:

Nie wiem, czy da się włączyć statusy

A na innej podstronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Darek_B napisał:

Widzę że nie jestem w tym jedyny. Zrobiłem przelew za koszulkę 6 lutego i nadal nic. Nie mam już w czym chodzić a tu wiosna

Nie ma co bagatelizować. Jednego razu miałem kupić od użytkownika AP maka 127 i odezwał się po miesiącu ze szpitala ciężko chory, różne sytuacje chodzą po ludziach, wolałbym usłyszeć że na koszulkach w miejscu brodawek złośliwa ex wyciela dziury niż żeby napisał do nas ze szpitala :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek_B napisał:

Widzę że nie jestem w tym jedyny. Zrobiłem przelew za koszulkę 6 lutego i nadal nic. Nie mam już w czym chodzić a tu wiosna.

Ja też czekam na koszulkę i cały czas cisza, nie odpowiada nawet na smsy... Ktoś coś wie co się dzieje z @Pawel B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uruchamiam statusy bez statusów :)

Kto już widział nową Grę o Tron? Nastawiłem budzik na 3, ale telefon mimo naładowanej baterii uznał że jest pusta i się wyłączył :) Na szczęście przebudziłem się o 7 i zdążyłem obejrzeć nowy odcinek przed pójściem na studia. Fabuła na razie spokojna, mamy ciszę przed burzą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MateuszW napisał:

Uruchamiam statusy bez statusów :)

Kto już widział nową Grę o Tron? Nastawiłem budzik na 3, ale telefon mimo naładowanej baterii uznał że jest pusta i się wyłączył :) Na szczęście przebudziłem się o 7 i zdążyłem obejrzeć nowy odcinek przed pójściem na studia. Fabuła na razie spokojna, mamy ciszę przed burzą :) 

Odcinak niestety głównie o najnudniejszej rodzinie w serialu, która przetrwała chyba tylko dzięki boskiej interwencji scenarzystów, więc mnie nie porwał. Na szczęście są też inne epizody dzięki czemu odcinek ma swoje dobre momenty. Już dawno temu serial zboczył w stronę widowiska melodramatycznego i po tym sezonie nie oczekuję już zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście najbardziej pociąga wątek "końca świata" i nadciągającej armii, czekam na finałową bitwę. W związku z tym polubiłem tą rodzinę, bo jako jedyna myśli o przyszłości, a nie własnym tyłku i polityce :) Taka analogia do naszych polityków i świata, gdzie wszyscy myślą tylko o własnym interesie i władzy, a nikt nie przejmuje się nadciągającymi problemami, nie podejmuje globalnych kroków, bo to "nie za ich kadencji" będzie. John myśli o tym co ważne, za co go lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MateuszW napisał:

Taka analogia do naszych polityków i świata, gdzie wszyscy myślą tylko o własnym interesie i władzy, a nikt nie przejmuje się nadciągającymi problemami [...]

czyli zgadzasz się z morałem kończącym polską grę o tron? :D (16:57)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Krzychoo226 napisał:

najnudniejszej rodzinie w serialu, która przetrwała chyba tylko dzięki boskiej interwencji scenarzystów, więc mnie nie porwał.

Też zachodzę w głowę, jakim cudem Greyjoyowie nadal włóczą się po Westeros i okolicznych wodach :D

Odcinek w miarę spokojny, cały czas rozstawianie pionków na szachownicy przed ostateczną rozgrywką. Liczyłem na kilka spotkań 'po latach' i to dostałem...

 

Tak czy owak, jaram się jak młody Lord Amber ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Paether napisał:

Liczyłem na kilka spotkań 'po latach' i to dostałem...

Też liczyłem i nie dostałem. Jorah i Lyanna stali dosłownie na przeciwko siebie i całkowity brak reakcji któregokolwiek z nich. Scenarzyści już chyba od dawna nie wiedzą po co w tym serialu jest postać Jorah'a i co z nim właściwie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Winter napisał:

Czy jest sens fotografować kolorową kamerą CCD przy takim Księżycu jak dzisiaj w nocy ?

Jest, w narrow band.

Dziś w nocy przy przejrzystym powietrzu wypaliłem 20 klatek po 10 minut Ha Messier 97, super wyszły i dziś kontynuuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzędziel napisał:

Jest, w narrow band.

Dziś w nocy przy przejrzystym powietrzu wypaliłem 20 klatek po 10 minut Ha Messier 97, super wyszły i dziś kontynuuję.

Zaznaczyłem, że "kolorową" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Czyta sobie człowiek spokojnie wątek astronomiczny, a tu nagle pseudo spoilery z gry o tron. Panowie, opanujcie się! Nawet tak niewielkie informacje jak podajecie są spojlerami!

EDIT: Ależ się zdenerwowałem. Specjalnie człowiek po żadnych stronach nie chodzi, co by nie natknąć się na spojlery, a tu buuuum, na stronie o astronomii. Tak trudno toczyć dyskusję niepublicznie, w gronie przyjaciół / znajomych / na PW, a nie od razu walić do wszystkich?

Edytowane przez holeris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, holeris napisał:

Ludzie! Czyta sobie człowiek spokojnie wątek astronomiczny, a tu nagle pseudo spoilery z gry o tron.

Nie wiem gdzie widzisz te spojlery, no ale tak czy siak przepraszam, jeśli coś zdradziłem. Cóż, ten wątek w założeniu nie jest astronomiczny. Mamy tutaj "zastępcze statusy". Gdyby istniały te prawdziwe, to dyskusja byłaby schowana i zapewne byś do niej nie wchodził. Niestety, niektórzy uważają, że statusy są niepotrzebne - niech to będzie dla nich kontrargument.

Godzinę temu, holeris napisał:

Tak trudno toczyć dyskusję niepublicznie, w gronie przyjaciół / znajomych / na PW, a nie od razu walić do wszystkich?

Tak trudno, bo nie wiem kto z tu obecnych serial ogląda, a pisanie do wszystkich PW to mało poważna opcja :) Już dyskutowaliśmy tu na forum o różnych filmach nie jeden raz.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja setupu. Kabelki jeszcze wiszą, ale astrolink już niebawem będzie u mnie. Wtedy wszystko będzie elegancko zorganizowane przy jego pomocy oraz huba USB. Docelowo będzie jeszcze silniczek do focusowania :) czekam aż się ściemni i testuję dalej

IMG_20190415_200045.thumb.jpg.dc14c903440ce9ac389b299dc8d56079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.