Skocz do zawartości

Nietypowe - Wymiana sprzętu


bas.sic

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Na wstępie zaznaczam, że nie za bardzo wiem gdzie to umieścić. Więc postanowiłem w dziale Kupię. Jeśli administrator stwierdzi że ma być inaczej, prośba o przeniesienie we właściwe miejsce.

Chciałbym abyście komentowali (jeśli nie tutaj to na priv), bo wydaje mi się że jest w tym temacie jednak nisza na naszym rynku.

 

Wstęp. W okresie czerwiec-lipiec wybieram się na wyprawę astro do Namibii, nakupiłem strasznie dużo sprzętu i trochę mam finansowo dosyć i wydaje mi się, że jeszcze mam kilka braków.

Niestety obiektywy których potrzebuję nie są dla mnie w dłuższej perspektywie konieczne. Musiałbym je kupić i po wyprawie sprzedać. Dlatego wpadłem na pomysł.

 

Wymienię się swoimi obiektywami (póki co pierwszy idzie w obieg) na inne obiektywy (których potrzebuję) na 1 miesiąc.

Ja potrzebuję: obiektywu Canon  EF 200/2.8 II  w okresie 15.06.2019-15.07.2019 w zamian oferuję wypożyczenie mojego obiektyw Sigma Art 105/1.4 w okresie 16.07.2019-16.08.2019

Wszystko oczywiście w ramach dżentelmeńskiej umowy:

 

- jeśli coś uszkodzę (lub osoba wymieniająca) odkupuje sprzęt nowy, a wypożyczony obiektyw zostawiam u siebie.

- wysyłka sprzętu w ramach wymiany po stronie osób wymieniających (zakładamy kuriera + ubezpieczenie na 20 000 zł - to koszt około 25 zł w jedną stronę) 

 

Jest ktoś chętny?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
  • Darek_B odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.