Skocz do zawartości

Co z tym mailem??


Mohikanin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką informację w swoim profilu:

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej.

 

Czy moge wiedziec o co chodzi. to jest mój mail i wykorzystuje go właśnie do kontaktu z/na AstroForum. Więc jak zmieniony??, przez jakie konto wykorzystywany??

Może coś skopałem, ale na starym forum nie było problemów.

Pozdrowionka

Mohikanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, przerabiałem to przedwczoraj. Wejdź do panelu administracyjnego i z lewej strony znajdź zakładkę zmiany e-maila. Następnie po prostu wprowadź swój adres (tak jakbyś go zmieniał). Z tego co wiem, administratorom chodzi tylko o to, aby każdy potwierdził swoją tożsamość (ze względów bezpieczeństwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

U mnie też był ten problem i takie komunikaty do czasu usunięcią plików Cookies z komputera z ustawieniami po porzedniej wersjii forum :rolleyes:

Wywalenie ich w kosmos pomogło jak ręką odjął B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też był ten problem i takie komunikaty do czasu usunięcią plików Cookies z komputera z ustawieniami po porzedniej wersjii forum :rolleyes:

Wywalenie ich w kosmos pomogło jak ręką odjął B)

 

no u mnie nie pomogło ani wklepanie nowego(starego) maila ani likwidacja cookie ani nawet kompletne czyszczenie przeglądarki. Napisałem juz do admina zobaczymy co to za problem.

Dzięki za pomoc

mohikanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewne, niestety nie mozemy znalezc przyczyny. Wpisy nie sa podwojne. Te maile musza byc jeszcze gdzies scache'owane.

 

Probujcie tych technik, podanych powyzej. Jezeli nie skutkuja, to zmiencie emaila i haslo. Jezeli bedzie jakis problem, to wyslijcie mi emaila z hasle, a ja je wprowadze w bazie (adam[at]jesion.pl])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie pomogło. Komunikat ten prawdopodobnie pojawia się wtedy, gdy system forum nie ma w bazie zanotowanej weryfikacji adresu.

 

Podczas zmiany adresu lub rejestracji nowego użytkownika taka weryfikacja jest przeprowadzana i u tych użytkowników problem nie występuje.

 

Import z bazy starego forum widocznie nie przeniósł weryfikacji adresów.

Edytowane przez mbu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było jak u wielu innych: wskazówka aby zmienić e-mail i niemożność podania tego samego adresu (weryfikacji) gdyż adres jest zarezerwowany.

Więc podałem inny adres (mam ich kilka), aktywowałem konto, a potem wróciłem do starego (podałem stary adres - tym razem bez komunikatu o rezerwacji...). Wszysto działało i działa, a komunikat o zmianie adresu zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze nowy system WYMAGA, aby konto bylo sprawdzone (validacja). W phpbb nie bylo takiego systemu (a dokladniej troche inny) wiec po imporcie konta dla systemu byly, ale nie autoryzowane. System wiec troche zglupial.

 

Nie mozemy podac emaila takiego, ktory mielismy wczesniej, bo on juz jest w bazie i stad komunikat, ze nie mozna go wprowadzic. Metoda najprostrza to zmiana emaila na inny, ktory posiadamy. A potem jeszcze raz na poprzedni. Za kazdym razem trzeba bedzie aktywowac to konto mailem, ktory przyjdzie na skrzynke.

 

Jezeli nie mamy takiego maila, to prosze wpisac jakikolwiek, system zablokuje wam konto. Nastepnie prosze maila do mnie, a ja je autoryzuje odgornie. Wtedy bedziecie juz mogli zmienic na swoj prawdziwy.

 

Niestety nie da sie tego inaczej ominac. Na ogol jestem przy komputerze wiec moge aktywowac konto bardzo szybko. Mail do mnie juz podawalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jezeli nie mamy takiego maila, to prosze wpisac jakikolwiek, system zablokuje wam konto. Nastepnie prosze maila do mnie, a ja je autoryzuje odgornie. Wtedy bedziecie juz mogli zmienic na swoj prawdziwy.

(...)

 

Pamietajcie, ze w okresie od podania zlego @ "tego jakiegokolwiek" do momentu reakcji Administratora nie bedziecie mieli praw do postowania na forum. Wiec prosba o interwencje bedzie musiala pojsc "z poza" forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.