Skocz do zawartości

Kupię żuraw pod lornetkę


peter5

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adam88 napisał:

W Astrokraku będzie wyprzedaż. Ostała się chyba jeszcze jedna sztuka. Możliwość rezerwacji.

Jak się skontaktować a Astrokrakiem? Pisałem na mail astrokrak@astrokrak.pl ale bez odzewu. Czy trzeba pisać na jakiś inny adres? Jeszcze krótko przez śmiercią ś.p. Pana Janusza pisałem z nim na temat zakupu wyciągu, nadal jestem zainteresowany, ale nie ma jak się skontaktować z kimkolwiek kto wyprzedaje sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Edgens napisał:

Żurawi lornetkowych jest trzy sztuki , tak jak przekazałem na ASTROMANIAKU koledze info na PW wraz z namiarami na Karola.:-)

Z tego co wiem. Jak rezerwowalem dla siebie były 2 sztuki. W porywach do 3 Karol sam nie był pewien Minus moja=1  bądź 2 jeśli początkowo byly3.:g:

Edytowane przez Adam88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Edgens napisał:

Żurawi lornetkowych jest trzy sztuki , tak jak przekazałem na ASTROMANIAKU koledze info na PW wraz z namiarami na Karola.:-)

Jeszcze raz dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anatol PW poszło

8 godzin temu, Edgens napisał:

Żurawi lornetkowych jest trzy sztuki , tak jak przekazałem na ASTROMANIAKU koledze info na PW wraz z namiarami na Karola.:-)

Jeszcze raz dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.