Skocz do zawartości

Bresser Messier 102/1000 OTA


calla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania tubę Bresser Messier 102/1000, wraz z obejmami, dovetailem i szukaczem. Tuba w bardzo dobrym stanie, jedynie kilka otarć lakieru Wyciąg chodzi płynnie i bez luzów, można go regulować. Pokrętło jest luźno zamocowane, ale nie powoduje to luzów przy pracy. Ukruszone pokrętła docisku obejm(taki kupiłem) ale bez problemu można mocować, to ma znaczenie jedynie kosmetyczne. Szukacz z krzyżem nitek 9x50, bardzo porządnie wykonany, dużo lepszy wg mnie od szukaczy SW. Ma miejsce na podświetlenie, samego podświetlenia brak, ale można zamocować sobie jakąś diodkę. Jeśli ktoś by sobie życzył obejrzeć, mogę zrobić zdjęcia obrazów przed i za ogniskiem. Teleskop można obejrzeć, a także popatrzeć przez niego jak ktoś sobie życzy w Gdańsku. W zestawie jeszcze redukcja 2"/1,25", mogę też dorzucić kellnera 25mm (kitowy SW)

bresser.jpg

bresser1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.