Skocz do zawartości

Nasadka kątowa 2", nasadka kątowa SCT, adapter SCT-2" - GSO


seg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Z racji zmiany koncepcji mocowania osprzętu do SCT oraz sprzedaży nadwyżek zakupionych "na kiedyś", na sprzedaż oferuję poniższe akcesoria:

 

- nasadka kątowa, lustrzana, 2", 90', dielektryczna GSO - bez śladów użytkowania (właściwie dosłownie: nowa, raz przymierzona, nieużywana). Zakupiona w Astrokraku, pierwszy właściciel, przeleżała w pudełku do dzisiaj. Sprzęt wysokiej jakości, pancerny. Clamping ringi na obu średnicach. Komplet jak ze sklepu: pudło, nasadka, worek, redukcja na 1.25", zatyczki, gąbki, 2x śruba i paragon. Koszt 399zł z wysyłką w cenie;

 

- nasadka kątowa, lustrzana, 2"-SCT, 90', dielektryczna, kwarcowa GSO - stan: użyta 2x (osoba upierdliwa, czyli np ja, doszuka się mikro śladów użycia, ale naprawdę mikro). Zakupiona w Astrokraku, pierwszy właściciel, po użyciu (kiedyś miałem balkon od południa) przeleżała w pudełku do dzisiaj. Sprzęt wysokiej jakości, pancerny. Clamping ringi na obu średnicach. Komplet jak ze sklepu: pudło, nasadka, worek, redukcja na 1.25", zatyczki, gąbki, 2x śruba i paragon. Koszt 449zł z wysyłką w cenie;

 

- adapter 2" / SCT GSO - używany, stan bardzo dobry Jedna ze śrub jest nieoryginalna, ale również wzięta z innego osprzętu astro (aluminiowa). Poza tym jak nowy. Clamping ring 2". Koszt 60zł z wysyłką w cenie;

 

 

IMG_3277.JPG

IMG_3281.JPG

IMG_3282.JPG

IMG_3283.JPG

IMG_3284.JPG

IMG_3285.JPG

IMG_3286.JPG

IMG_3287.JPG

IMG_3289.JPG

IMG_3291.JPG

IMG_3298.JPG

IMG_3301.JPG

IMG_3302.JPG

IMG_3304.JPG

IMG_3306.JPG

IMG_3308.JPG

IMG_3310.JPG

IMG_3311.JPG

IMG_3312.JPG

IMG_3317.JPG

IMG_3261.JPG

IMG_3263.JPG

IMG_3265.JPG

IMG_3267.JPG

IMG_3272.JPG

IMG_3275.JPG

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

- nasadka kątowa, lustrzana, 2"-SCT, 90', dielektryczna, kwarcowa GSO - stan: użyta 2x (osoba upierdliwa, czyli np ja, doszuka się mikro śladów użycia, ale naprawdę mikro). Zakupiona w Astrokraku, pierwszy właściciel, po użyciu (kiedyś miałem balkon od południa) przeleżała w pudełku do dzisiaj. Sprzęt wysokiej jakości, pancerny. Clamping ringi na obu średnicach. Komplet jak ze sklepu: pudło, nasadka, worek, redukcja na 1.25", zatyczki, gąbki, 2x śruba i paragon. Koszt 400zł + wysyłka;

 

- adapter 2" / SCT GSO - używany, stan bardzo dobry Jedna ze śrub jest nieoryginalna, ale również wzięta z innego osprzętu astro (aluminiowa). Poza tym jak nowy. Clamping ring 2". Koszt 45zł + wysyłka;

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

- nasadka kątowa, lustrzana, 2"-SCT, 90', dielektryczna, kwarcowa GSO - stan: użyta 2x (osoba upierdliwa, czyli np ja, doszuka się mikro śladów użycia, ale naprawdę mikro). Zakupiona w Astrokraku, pierwszy właściciel, po użyciu (kiedyś miałem balkon od południa) przeleżała w pudełku do dzisiaj. Sprzęt wysokiej jakości, pancerny. Clamping ringi na obu średnicach. Komplet jak ze sklepu: pudło, nasadka, worek, redukcja na 1.25", zatyczki, gąbki, 2x śruba i paragon. Koszt 400zł + wysyłka;

 

- adapter 2" / SCT GSO - używany, stan bardzo dobry Jedna ze śrub jest nieoryginalna, ale również wzięta z innego osprzętu astro (aluminiowa). Poza tym jak nowy. Clamping ring 2". Koszt 45zł + wysyłka;

Edytowane 16 Kwiecień przez seg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- adapter 2" / SCT GSO - używany, stan bardzo dobry Jedna ze śrub jest nieoryginalna, ale również wzięta z innego osprzętu astro (aluminiowa). Poza tym jak nowy. Clamping ring 2". Koszt 45zł + wysyłka;

 

 

46 minut temu, RobertWW napisał:

Dzięki za udaną transakcję:emotion-5:

Dzięki.

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.