Skocz do zawartości

złączka SCT do nasadki 2" GSO, którą się wkręca w korpus nasadki po wykręceniu rurki okularowej 2"


kjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Biały kruk. Produkcja Astrokraka. 

Wbrew pozorom to nie takie proste do wykonywania. 

 

Przy okazji reklama prostego urządzenia do otwierania słoików, taką złączkę też najlepiej odkręcać tym ustrojstwem. 

 

Na sprzedaż jest tylko złączka SCT. Ani kątówka ani ustrojstwo do odkręcania nie są na sprzedaż. 

 

80 zł z wysyłką. 

212201994529.jpg

212201992948.jpg

212201910528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kjacek napisał:

Przy okazji reklama prostego urządzenia do otwierania słoików, taką złączkę też najlepiej odkręcać tym ustrojstwem. 

Całe życie tego szukałem, a Ty nie mówisz że coś takiego istnieje! Odmieniłeś moje życie :) Kolejny raz gastronomia i astronomia łączą siły :) 

Sorry za ot.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cloudynights znalazłem opis zastosowania czegoś o nazwie strap wrench. I coś zaczęło mi stykać. Obrazy z dzieciństwa... Śp. Dziadek otwierający coś z użyciem paska od spodni... 

Ile ja się namęczyłem z odkręcaniem różnych rzeczy... A tu taki piękny patent :original:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.