Skocz do zawartości

Starnet++


_Spirit_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Jak dodać ten skrypt do Pixa ? tak jak ma ten koleś?

Oa6ZbpH-n1rL_1824x0_wmhqkGbg.thumb.jpg.42340e756b72b4ba9e37532a3358fd66.jpg

Nie mogę sobie z tym poradzić bo w necie nie widzę informacji jak to zrobić lub też jest napisane by plik wykonawczy z rozszerzeniem dll skopiować do folderu gdzie pix przechowuje skrypty...tyle że po pobraniu starnet++ nie widzę pliku dll z tym skryptem.

Ktoś pomoże ? coś muszę źle robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba sprawdzić czy procesor obsługuje wymagane procedury ( takie jak to pisane w README)  najlepiej wykonać test softem CPU-ID. Potem rozpakować plik wsadowy i wrzucić pliki do pixinsight>program files> bin o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wessel napisał:

Najpierw trzeba sprawdzić czy procesor obsługuje wymagane procedury ( takie jak to pisane w README)  najlepiej wykonać test softem CPU-ID. Potem rozpakować plik wsadowy i wrzucić pliki do pixinsight>program files> bin o ile dobrze pamiętam.

Tak, już sobie poradziłem bo pobrałem wtyczkę z innego źródła niż sourceforge bo tam mimo iż napisane (w nazwie archiwum że to PI) to niestety jest to wersja tylko z wierszem poleceń.

Tak więc uważać co pobieracie bo się można zastanawiać i zastanawiać czemu nie działa ;-)

W poprawnej paczce jest plik readme i tam wszystko jest ładnie wytłumaczone.

Dzięki za info.

Edytowane przez Selmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 29.12.2019 o 11:45, Imar napisał:

Tak, już sobie poradziłem bo pobrałem wtyczkę z innego źródła niż sourceforge bo tam mimo iż napisane (w nazwie archiwum że to PI) to niestety jest to wersja tylko z wierszem poleceń.

Tak więc uważać co pobieracie bo się można zastanawiać i zastanawiać czemu nie działa ;-)

W poprawnej paczce jest plik readme i tam wszystko jest ładnie wytłumaczone.

Dzięki za info.

 

Z jakiego źródła pobrałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zabawne rezultaty :-) Starnet 1, Starnet 2, StarXterminator. Szybkość działania jest dla mnie trudna do porównania, wszystkie działają na GeForce 1070Ti, więc są błyskawiczne.

 

COMP.thumb.PNG.0d7664e1f5492b0e51c0901770b5494b.PNG

 

ORYGINAŁ

00-org.png.8d413371f57212bcef41d46315459c91.png

 

STARNET 101-STARNET1.png.b9a82b492b54db63eac86c27c5343447.png

 

STARNET 2 (użycie po raz drugi usunęło pozostałość w prawym dolnym rogu). Szpachluje dziury o wiele, wiele lepiej niż V1, minimalnie gorzej od Xterminatora.

02-STARNET2.png.748bbefc49f63c7b8fb0052e37e46c73.png

 

STARXTERMINATOR (zostawił pozostałości po lewej u dołu, których ponowne zastosowanie nie usunęło, nawet zastosowanie StarNet 1 i 2 :-)

03-STARXTERM.png.cb8eb49d63b248c4411a36c5a948132d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.