Skocz do zawartości

Kompletny zestaw Astrofotograficzny


pa.u.lina

Rekomendowane odpowiedzi

 Wystawiam na sprzedaży mój kompletny zestaw astrofotograficzny, który składa się z:

 

  •       Montaż paralaktyczny HEQ5 PRO SynScan + przeróbka na BELT MODE(Rowan Astronomy kit) i wymiana smarów wykonana w Astrokraku. Montaż chodzi jak nowy, nie ma żadnych luzów i świetnie prowadził zestaw.  Sporadycznie używany, a od dłuższego czasu leży w pudłach i się marnuje.  

 

  •        Moduł BlueTooth pod gniazdo RJ-45 do bezprzewodowego sterowania montażem.(w zestawie znajduje się standardowo pilot SynScan, do którego jest złączka RS232/USB która umożliwia podpięcie montażu bezpośrednio po kablu) pełne okablowanie

 

  •        Refraktor T65Q quadroduplet  65/420 F6,5. Lekki w bardzo dobrym stanie, nie potrzebuje żadnych korektorów, daje bardzo ładne płaskie pole. Do TSa posiadam również złączkę umożliwiającą podpięcie lustrzanki (M42 + adapter) jak i SBIGa 8300.

 

  •        Kamera CCD SBIG ST 8300. Kamera monochromatyczna + koło filtrowe FW5-8300, do tego 3 filtry wąskopasmowe Ha 7nm, O-III 8,5nm oraz S-II 8nm. Wszystkie filtry Baader 36mm. W zestawie dodaję również złączkę ( wykonaną w Astrokraku) , którą na sztywno łączymy kamerę z teleskopem, płyty i pełne okablowanie.

 

  •        Szukacz TS 50mm/162mm z mocowaniem na okulary 1,25 cala i stopką pod dovetail.

  •        Guider Asi 120mm ze wszystkimi akcesoriami i okablowaniem. Stan praktycznie jak nowy.

  •        Astropudełko 3w1 będącego połączeniem Astrohuba by Iluvatar, Jolofocusera 1.5 i aktywnego hub 7port USB, całość uzupełnia zasilacz od XBoxa 175W. Astropudełko+ pełne okablowanie + dwie grzałki na teleskop i czujnik wilgotności i temperatury.

  •        Dream Focuser z mocowaniem podłączony pod wyciąg TS65Q silnikiem krokowym SM42 HT38-1684A 0,35nm. W zestawie dołączam drugi mocniejszy silnik SM42/47-1684B 0,44nm. Wszystko działa płynie i precyzyjnie, ostrzy w punkt.

 

Jest to kompletny w pełni funkcjonalny, bardzo przemyślany zestaw do astrofotografii, którego skompletowanie kosztowało mnóstwo pracy i energii, dlatego w pierwszej kolejności jestem zainteresowana sprzedażą całego kompletu. W przypadku braku chętnych rozbiję sprzedaż setupu na części. Sprzęt jest całkowicie sprawny i gotowy do robienia zdjęć. Powodem sprzedaży jest całkowity brak miejsca do rozłożenia sprzętu. Zmuszona byłam do przeprowadzki do centrum Wrocławia z mieszkaniem pozbawionego balkonu. Z wielkim bólem wystawiam ten zestaw na sprzedaż. Ja na obecną chwilę nie jestem w stanie wykorzystać jego ogromnych możliwości, a wiem, że można z niego jeszcze wiele wycisnąć i przyszłemu użytkownikowi zapewni on mnóstwo satysfakcji. Sprzęt jest do obejrzenia we Wrocławiu, więcej informacji na temat setupu bądź pojedynczych części oraz zdjęć wysyłam na Priva.

Cena: 14.500żł

1-1.jpg

1-2.jpg

1-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS65Q - Sprzedany

Dream Focuser - Sprzedany

Astropudełko - Sprzedane

HEQ5pro - Sprzedane 

ASI 120mm - Sprzedane 

Moduł BlueTooth - Sprzedane 

 

Do sprzedania mam jeszcze:

 

Sbig 8300+koło filtrowe+3 filtry - 6400zł 

 

Szukacz TS50mm/162mm - 200zl

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania pozostały:

 

Kamera CCD SBIG ST 8300. Kamera monochromatyczna + koło filtrowe FW5-8300, do tego 3 filtry wąskopasmowe Ha 7nm, O-III 8,5nm oraz S-II 8nm.

 

TS65Q - Sprzedany

Dream Focuser - Sprzedany

Astropudełko - Sprzedane

HEQ5pro - Sprzedane 

ASI 120mm - Sprzedane 

Moduł BlueTooth - Sprzedane 

Szukacz - Sprzedane 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pav1007 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.