Skocz do zawartości

Logo Astropolis


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Post dla sentymentalnych - pamiętacie coś takiego? Wróciliśmy z kolorem, to może i wrócimy do korzeni jeszcze z paroma innymi kwestiami. W tej chwili wisi logo tymczasowe zrobione pod 15 lecie i potem w ramach żałoby w intencji Janusza. A ponieważ zakładany termin tej inicjatywy wkrótce upłynie, to rozważam taką subtelną zmianę. 

Wolny koncept - bez ciśnienia. Póki co, raczej w ramach ciekawostki.

AP-AF-visual.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, count.neverest napisał:

Moim zdaniem przypomina za bardzo rysunki z ozdób choinkowych :)

Widać, że nowy użytkownik ;))) i nie pamięta starych prawie dobrych czasów ;). 

Szuu - please. Widziałem, że jest jakieś spięcie na AM, ale zupełnie do niego nie nawiązuję. Nie prowokuj. To są sprawy administracji i na pewno wkrótce problemy ogarną. Każda inicjatywa potrzebuje dużo czasu, chłopaki admini też go potrzebują. Wrażliwość środowiska sam miałem okazję poznać na własnej skórze i cieszę się, że generalnie mam to wszystko za sobą. Wszystkim nam życzę dużo więcej luzu i szacunku wzajemnego.

  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy nurt wpisywał się w narracje "Ucieka przed zboczeńcem <tu wstaw dowolny nick admina lub moderatora który akurat dokonał jakiejś akcji moderacyjnej>" ale pojawiały się też bardziej egzotyczne typu "a widzisz, bo to jest reakcja każdej dziewczynki która popatrzy przez okular <tu wstaw dowolny>" aż po historie "a bo to po zlocie..." no generalnie egzystowała wręcz jako mem ;) 

 

Pozdrawiam.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt, że wątek czytają nie tylko starzy bywalcy załączam logo "dziewczęce" o którym mowa. :)

Logo, które zaproponował Jesion tu w pierwszym obrazku uważam za lepsze od tej dziewczynki. Prezentuje kometę, a to fajne uzupełnienie oczywistych gwiazd.

 

Pozdrawiam

p.s.

Jak rozumiem idea loga jest taka by było czytelne nawet wydrukowanie czarno na białym (papierze)?!

:interrogation:

EDIT:

Mam wrażenie ze Paether doedytował po moim wpisie to sumaryczne logo.

Lepsze niż sama dziewczynka ale mimo wszystko nie porywa mnie.

Dziewczynka niefortunnie jest tyłem do gwiazd więc ich nie ogląda i kometa za nią wygląda raczej na fajerwerki.

Ale dobrze, że dziewczynka. Mało ich w naszym hobby.

10849730_10152423132606744_7752150163382300771_n.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, MateuszW said:

Ciekawe, ja nigdy nie zastanawiałem się nad płcią tej osoby :P

No i słusznie bo teraz płeć każdy sobie wybiera i na nic Twoje zastanawianie za kogoś. ;)

 

PS. Dla mnie to było "zbłąkane lub / oraz pijane dziecko we mgle...międzygwiezdnej", czy jakoś tak..

PS2. Kometka jest spoko.

Edytowane przez Agent Smith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam_Jesion napisał:

Widać, że nowy użytkownik ;))) i nie pamięta starych prawie dobrych czasów ;). 

Szuu - please. Widziałem, że jest jakieś spięcie na AM, ale zupełnie do niego nie nawiązuję. Nie prowokuj. To są sprawy administracji i na pewno wkrótce problemy ogarną. Każda inicjatywa potrzebuje dużo czasu, chłopaki admini też go potrzebują. Wrażliwość środowiska sam miałem okazję poznać na własnej skórze i cieszę się, że generalnie mam to wszystko za sobą. Wszystkim nam życzę dużo więcej luzu i szacunku wzajemnego.

No tak, ale ta zbieżność czasu...

 

DkVnmffXsAE9gBV.jpg

 

 

  • Lubię 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paether napisał:

Dziewczynka z Astropolis miała być logiem po wsze czasy...;)

 

Jestem bardzo sentymentalny i połączyłbym obydwa klasyczne logotypy. Dziewczynka uciekająca przed starym logo ^_^

 

aplogo.jpg

aplogowhite.jpg

Pomyliłeś powołania. Zamiast adminem powinieneś zostać naszym nadwornym grafikiem :) <3

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Charon_X napisał:

No tak, ale ta zbieżność czasu...

Patrząc teraz na tamtejszą dramę, to przyznaję, że gorszego momentu nie mogłem wybrać. Muszę sobie jakąś karę wymyślić. 

O! Już wiem, jaką poniosę karę. Wyznam jak na spowiedzi, że logo z dziewczynką było "ukradzione" :D Przed czasami AP sprzedałem jedną z moich firm, a że ta dziewczynka wydawała mi się inspirująca, to sobie ją wykorzystałem dla AP. Straszne - prawda? Zły ze mnie człowiek.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare logo, to z kometą, ma dużą wartość sentymentalną.
"Dziewczynka garnąca się do gwiazd" też była fajna, ale wydaje mi się, że zbyt nieokreślona, że tak się wyrażę, rodziła dużo różnych skojarzeń, nawet zabawnych :)

Gdybym to ja miał wybierać, to chętnie wróciłbym do starego logo, a z "pijanej dziewczynki" uczyniłbym jakąś "maskotkę forum". Nie wiem, dał jej jakąś rolę. Np. założył jej wirtualne konto z nickiem "gwiezdna dziewczynka", "star girl", czy coś. I to ona wrzucałaby np. zdjęcia z APODa. Taka dziewczynka-dobry bot :)

  • Lubię 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.