Skocz do zawartości

Logo Astropolis


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny projekt. Moim zdaniem forum powinno mieć swoją charakterystyczną ikone.

Delta (A) z zachodzącym za nią kółkiem (P) z wpisaną gwiazdą (która jako symbol forum obowiązuje nadal) symbolizuje skrót zapisu, jakie to forum, czyli "AP" :Salut:

79cafaad778917d9.png

Mnie się bardzo podoba. Przynajmniej pomysł z ikoną-symbolem "AP", bo litery pełnej nazwy zawsze można dać inne :emotion-5:

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta będzie moją ostatnią grafiką.

Neonowa wizja. Zawsze marzyłem żeby taki zamysł zrealizować i mi się niebiańsko podoba ten efekt spadającej gwiazdy.:rolleyes: Myślcie sobie co chcecie o tych pracach. Z większości jestem zadowolony w swoim odczuciu. Mnie ta ostatnia grafika najbardziej sie podoba :astronom:a1267d426033ce27.png

Dziękuję, że mogłem tu co nieco opublikować.

Czystego nieba!

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuu bądź tak dobry i zaproponuj jakiś łatwy program po polsku do tych animacji SVG.:essen: Może liznę nieco tej technologii tak z ciekawości, choć po prześledzeniu jakichś tematów na Necie już wiem że nie będzie łatwo zrobić. Inkscape właśnie testuje w kwestii grafiki wektorowej zapisywanej właśnie w .svg. Fajna ta technologia dowolnego skalowania. No i wydruk doskonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam :D to wszystko robiłem właśnie w inkscape, który nie ma żadnych narzędzi do animacji, za to ma tę fajną cechę, że można w nim modyfikować i wstawiać dowolne elementy xml, również takie których program nie zna i to się wszystko zapisuje w pliku.

no ale moim celem było poznanie możliwości animacji w svg a nie efektywne wykonanie pracy więc się nie przejmowałem że program tego nie ułatwia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/5/2019 at 3:33 PM, soczi said:

A ta będzie moją ostatnią grafiką.

Neonowa wizja. Zawsze marzyłem żeby taki zamysł zrealizować i mi się niebiańsko podoba ten efekt spadającej gwiazdy.:rolleyes: Myślcie sobie co chcecie o tych pracach. Z większości jestem zadowolony w swoim odczuciu. Mnie ta ostatnia grafika najbardziej sie podoba :astronom:a1267d426033ce27.png

Dziękuję, że mogłem tu co nieco opublikować.

Czystego nieba!

Piękne, jak neony z lat 50-tych, to mogłoby być kino albo restauracja z dancingiem... :)

Edit: bez śmichów-chichów proszę. Mówiłem serio - podoba mi się! :)

Edytowane przez Agent Smith
  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa uznania. Nauka nie idzie w las, więc wchodzę na coraz wyższy poziom i mam coraz bogatsze "technikalia", z czego się bardzo cieszę.:gitara:

 

Nowa grafika tworzona z nudów. Ja poprostu odpoczywam sobie przy tym.

Od kilku dni nosze się z zamiarem realizacji tej wizji.:yahoo: Wyszło czysto i estetycznie i jak dla mnie efektownie!

zawijasy-nieskonczonosc-zestaw.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się jednak bardziej podobają wersje grafik z taką wielką gwiazdą jak wyżej, bo forma bardziej przejrzystsza (zwłaszcza druga wersja ma dobre kolory kompozycyjne).

 

...ale jak chcesz, to masz tu podobne do maniaka:

astropolis-zawijas.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 18:27, soczi napisał:

A mnie się jednak bardziej podobają wersje grafik z taką wielką gwiazdą jak wyżej, bo forma bardziej przejrzystsza (zwłaszcza druga wersja ma dobre kolory kompozycyjne).

 

...ale jak chcesz, to masz tu podobne do maniaka:

astropolis-zawijas.png

Wyjątkowo fajne :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste ale jakże wymowne - "LUDZIK SIĘGAJĄCY GWIAZD" (po kliknięciu można powiększyć)  :)  Optuje żeby Adam podobny motyw ludzika z litery T także rozważył w ostatecznym logo, bo to bardzo oryginalna i sprytnie narysowana symbolika.;)

ludzik-tlo-biale.png

ludzik-tlo-black.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.