Jump to content
Nieważne

Kontrowersje z nową administracją Astromaniaka

Recommended Posts

18 minut temu, Nieważne napisał:

Po co to wszystko piszę? Ano dlatego, ze mnie to jednak boli.

Powtórz to jeszcze raz - nie polemizują z poczuciem krzywdy i rozumiem rozgoryczenie. Jednocześnie nie chciałbym zajmować stanowiska i oceniać czegoś, co mnie nie bezpośrednio nie dotyczy (i Astropolis). Zależy mi na środowisku, bo uważam, że mimo istnienia wielu for środowisko jest mimo wszystko jedno. Z tej perspektywy bardzo chciałbym, żeby wasze losy na AM także się dobrze poukładały. 

Nie odbieraj tego, jako ignorowanie poszkodowanych. Ja w rozmowie skupiałem się tylko na tym, co ma być w przyszłości, a nie to co było. Tylko tyle. Powodzenia.

• Like 3

Pozostaje liczyć na to, że Bogdan przemówi do rozsądku Dominikowi.

• Like 3

Posted (edited)

To porażające że użytkownicy Astromaniaka muszą uciekać przed cenzurą na inne forum żeby sobie sytuację obgadać. Totalna porażka.

Edited by Łukasz_M
Gramatyka

5 minut temu, Łukasz_M napisał:

To porażające że użytkownicy Astromaniaka muszą uciekać przed cenzurą na inne forum żeby sobie sytuację obgadać. Totalna porażka.

Masz coś merytorycznego do dodania czy tylko wylewasz swoje smuty ?

• Confused 1

Teraz, Winter napisał:

To jest merytoryczne. Popieram Łukasza, to jest przerażająca sytuacja.

Winter, jeśli nie obchodzi Cię los Astromaniaka, to nie przeszkadzaj chociaż w dyskusji tym, których to przejmuje. Na prawdę, jeden temat na forum, który Ci się nie podoba możesz pominąć w czytaniu

• Like 3

@Winter a jaszcze kilka stron temu pytałeś jak wyłączyć aby Ci się ten temat nie wyświetlał.

Nie podoba się to nie wchódź.

• Like 7

Posted (edited)
25 minut temu, Winter napisał:

Winter, Twoje posty nie wnoszą nic merytorycznego do tego wątku.

Napij się litr H2O - koniecznie bez gazu i daj sobie czas na przemyślenia czy aby na pewno chcesz coś napisać w tym wątku.

Pianotwórców w tym wątku nam nie potrzeba.

Edited by ax
  • Haha 1

Posted (edited)
5 godzin temu, Łukasz_M napisał:

To hipoteza i nie warto już drążyć tematu. Dominik Woś raczej zamykał wątki gdzie leciało już ad-persnam lub na ostro. Du*a itp.

Astromaniakom może łatwiej byłoby funkcjonować gdyby widzieli co i jak z ustaleniami ekonomiczno-personalnymi.
Kto finansuje forum (ja do zrzutki na rodzinę się dołożyłem dodam nieskromnie i pewnie dałbym radę do kolejnej),
kto ma prawo do decyzji o domenie, kto został namaszczony do administrowania. itp.

Ktoś wie coś?

Ja odniosłem wrażenie, że Dominik obronił logo przed "demokratyczną " metodą anulowania go bo omówił je już wcześniej z decydentami którzy mogli o tym decydować i nie był to dobry czas na anulowanie.
Czegoś co ktoś włożył chwilę pracy (a wyszło jak wyszło - mi akurat się podoba).

Styl "humorystyczny" Daniela ("kto się upiera przy startym logo może odejść") no może nie jest najdelikatniejszy (Danielu Woś i tu zaapeluje - unikaj go :!: ) ale przecież nikogo nie zbanował 8)

Nie ma bezwarunkowej demokracji w decyzjach na prywatnym forum. Ostatnia taka demokracja była chyba w Grecji 2000 lat temu.

Pozdrawiam

p.s.

To jest czas w którym Dominik, Bogdan i inne osoby, które mają władzę nad Astromaniakiem mają okazję pokazać, że są coraz lepsi - życzę powodzenia.

Edited by ekolog

Jak najbardziej chcę coś napisać bo mnie irytuje ten płacz. Nic nie muszę pić aby stwierdzić, że jednostki nie wytrzymują emocji. Poznałem Dominika osobiście w Roztokach Górnych i okazał się dobrym człowiekiem. Obstawiam, że osoby przeciwne jemu mają jakieś zaszłe napinki z forum, a w rzeczywistości nigdy ze sobą nawet nie porozmawiały. Nie jestem za ani przeciwko bo tam nie przebywam, ale teraz co chwilę oburzeni będą tutaj przychodzić i przelewać żale. Będzie o dyktatorach, o cenzurach, że komuna wróciła i zapanowało zło, on zrobił to i tamto, że logo krzywe, zamknął wątek !

• Like 1

Posted (edited)

Tupiecie nóżkami jak małe dzieci i do tego płacząc że wam zabawke wzieli. Tak to porównuje do zmiany loga Astromaniaka. Smiech na sali jak dla mnie. Biore popcorn i czytam całośc od poczatku bo komedia niezła. Parodia sie z tego zrobiła. Dziekuje za uwage. 

Edited by Amator-astro
  • Like 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Łojezu .... tak czułem że takie łajno z tego wyjdzie prędzej czy później ... sam proponowałem pomoc a utrzymaniu Astromaniaka jako wieloletni bywalec ... ale wiedziałem z góry

że są tam zapewne osoby "znacznie bardziej zaznajomione merytorycznie i praktycznie" jak moja osoba .... widzę że się myliłem ..... żeby się 2 ludzi ze sobą nie mogło dogadać ? dajcie spokój .... ale fakt faktem szkoda portalu .. jeśli to tak dalej się będzie toczyć ...  ale myślę że AM powinien być dla ludzi a nie ludzie dla AM ....    całe szczęście że jest webarchive i jak całkowicie się tam popierzy ... to baza wiedzy pozostanie w jakiś tam sposób po Januszu ...  

Edited by komprez

No i świetnie. Sprawy idą do przodu. 

• Like 2

56 minut temu, ekolog napisał:

Styl "humorystyczny" Daniela ("kto się upiera przy startym logo może odejść") no może nie jest najdelikatniejszy (Danielu Woś i tu zaapeluje - unikaj go :!: ) ale przecież nikogo no zbanował 8)

Żadnych "Danieli" w to nie mieszaj :lanie:

• Haha 3

Posted (edited)
1 hour ago, Winter said:

Jak najbardziej chcę coś napisać bo mnie irytuje ten płacz. Nic nie muszę pić aby stwierdzić, że jednostki nie wytrzymują emocji. Poznałem Dominika osobiście w Roztokach Górnych i okazał się dobrym człowiekiem. Obstawiam, że osoby przeciwne jemu mają jakieś zaszłe napinki z forum, a w rzeczywistości nigdy ze sobą nawet nie porozmawiały. Nie jestem za ani przeciwko bo tam nie przebywam, ale teraz co chwilę oburzeni będą tutaj przychodzić i przelewać żale. Będzie o dyktatorach, o cenzurach, że komuna wróciła i zapanowało zło, on zrobił to i tamto, że logo krzywe, zamknął wątek !

Przynajmniej wiadomo juz po co dyskredytujesz cały wątek. Poznałeś i bardzo dobrze - nie możesz napisać tego normalnie? Sam masz chyba jakies emocje bo inaczej widziałbyś że  nikt nie twierdził, że Domek to "zły człowiek". To że ktoś nie nadaje się do zarządzania ludźmi i nie ma kwalifikacji do zarządzania forum, nie oznacza że jest złym człowiekiem. Czy wyrażam się zrozumiale? Co więcej, przypuszczam, że Domek ma dobre intencje. Ale dobre intencje to za mało, trzeba tez umieć je wcielić i umieć rozmawiać z ludźmi. Sztuka prowadzenia forum to także sztuka słuchania, konwersacji i kompromisów i przede wszystkim nauka bycia obiektywnym. 

I dla twojej informacji, watek nie powstał bo ktoś ma jakąś "napinkę z przeszłości" zrozum to wreszcie i przestań na siłę dorabiać do tego jakąś historię. Pisze wyraźnie czemu wątek powstał.  Dlaczego nie potrafisz tego zaakceptować, a zamiast tego tworzysz kłótnię i zmuszasz mnie do zajęcia obronnej pozycji. Czy dążysz właśnie do tego by wątek został zamkniety ? 

Jeśli temat spowoduje, że Bogdan lub ktokolwiek inny przynajmniej mocno przystopuje Domka, to spełni swoją rolę. Zamykanie i kneblowanie ust userom nigdy i nigdzie nie przynosiło dobrych rezultatów, ponieważ tak czy inaczej wyjdzie to gdzie indziej. 

Edited by Nieważne
  • Like 7
  • Love 1

Za sam tytuł który stworzyłeś powinieneś stąd wylecieć. Zamykanie wątków odbywało się też tutaj na astropolis i wszyscy żyją, nikt nikogo nie spytał o zdanie. Nikt z płaczem nie leciał na AM czy FA. Skoro użytkownicy AM nie potrafią utrzymać emocji na wodzy i zaczynają wyciągać na kogoś brudy z przeszłości w danym wątku i dotyczy to nowego administratora oraz niedawnych wydarzeń w rodzinie Janusza to uważam, że tego typu szczeniackie zachowania nie mają racji bytu. Śmieszne dąsy o byle gówno.
Skoro ten człowiek jest taki zły bo ewidentnie jest demonizowany to wyłóżcie kawę na ławę co z nim jest nie tak, jakie są jego winy, że nie dajecie mu szansy już po 2 dniach.
No i na dodatek przerzucasz winę za kłótnię na mnie ale sam zacząłeś krzyk o dyktaturze. Słaba zagrywka wyparcia własnej odpowiedzialności za poruszenie użytkowników AP. W sumie nie będę dalej pisał bo oto nie ma sensu, możecie się dalej klepać po pleckach.

• Like 2
  • Confused 2

51 minut temu, Winter napisał:

Za sam tytuł który stworzyłeś powinieneś stąd wylecieć...

Co do wielu rzeczy nie można być pewnym. Jednakże co do tego, że w łapy mógłbyś dostać moderatora to jestem pewien, że coś takiego nie będzie miało to miejsca :) Uffff

Mądry jesteś bo to nie dotyczy Ciebie. Gdyby tak, to byłbyś jednym z tych pierwszych, który by płakali.

P.S. Ładnie się "rozbusurmaniłeś" przez te kilka lat. Na początku cicho-ciemny, teraz buzia od ucha do ucha.

• Like 5

Dziękuję za komplementy.

Posted (edited)
32 minuty temu, DominikRD napisał:

P.S. Ładnie się "rozbusurmaniłeś" przez te kilka lat. Na początku cicho-ciemny, teraz buzia od ucha do ucha.

30 minut temu, Winter napisał:

Dziękuję za komplementy.

To bezsprzecznie brzmi, jakbyście się znali od kilku lat ;)

Umówcie się na piwo, np. jutro, bo weekend :)

Panowie, uspokójcie się proszę. Przenieście to może na PW. Zaraz od "dyktatury na AM" przejdziemy do osobistych wojen pomiędzy użytkownikami, którzy de facto nie mają ku temu żadnych powodów. To nie potrzebne.

Edited by wimmer
  • Like 4

@wimmer ja żadnej wojenki nie chcę prowadzić. Irytujące jest tylko to, że ktoś kogo ta sprawa nie dotyczy wrzuca swoje grosze. Winter widać jest związany z tym forum. Stąd też dziwne jest, że się burzy o nie wiadomo co.

• Like 1

54 minuty temu, Winter napisał:

Dziękuję za komplementy.

To nie był komplement.

• Like 1

Posted (edited)
5 hours ago, Winter said:

Za sam tytuł który stworzyłeś powinieneś stąd wylecieć. Zamykanie wątków odbywało się też tutaj na astropolis i wszyscy żyją, nikt nikogo nie spytał o zdanie. Nikt z płaczem nie leciał na AM czy FA. Skoro użytkownicy AM nie potrafią utrzymać emocji na wodzy i zaczynają wyciągać na kogoś brudy z przeszłości w danym wątku i dotyczy to nowego administratora oraz niedawnych wydarzeń w rodzinie Janusza to uważam, że tego typu szczeniackie zachowania nie mają racji bytu. Śmieszne dąsy o byle gówno.
Skoro ten człowiek jest taki zły bo ewidentnie jest demonizowany to wyłóżcie kawę na ławę co z nim jest nie tak, jakie są jego winy, że nie dajecie mu szansy już po 2 dniach.
No i na dodatek przerzucasz winę za kłótnię na mnie ale sam zacząłeś krzyk o dyktaturze. Słaba zagrywka wyparcia własnej odpowiedzialności za poruszenie użytkowników AP. W sumie nie będę dalej pisał bo oto nie ma sensu, możecie się dalej klepać po pleckach.

"gówno", "szczeniackie" itd...czy ja powinieniem właściwie odpisywać. Odpowiem tak. Lubię gości którzy bronią swoich kumpli i nadstawiają swoją pierś - serio, doceniam. Ale niestety tym razem stajesz nie po tej stronie barykady. Przeczytaj jeszcze raz wątek otwierający na spokojnie - bo sam się emocjonujesz i postaraj się być obiektywny. Przeczytaj też na spokojnie post MateuszaW na AM w tym wątku: https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=2&t=52927 chyba 13 od góry, bo to jest creme de la creme. Może coś do ciebie dotrze, a jak popytasz starszych userów to i te "winy" znajdziesz. Ja specjalnie tu tego nie rozwlekam. Utrzymuję  opinię o apodyktyczności, skandalicznej  "dykatorskiej" postawie, braku cienia aurorefleksji i jakichkolwiek kwalifikacji Domka do bycia moderatorem, a co dopiero administratorem forum które z zasady jest zbiorem przeróżnych ludzi i osobowości.

Co do płaczu i "latania" na AM czy FA" - kolego, nie wiem od kiedy jesteś w astro społeczności, ale uwierz mi, że takiego latania to tu było dużo i to w obydwa kierunki i w poprzek. Nie warto się kłócić. Za zbyt może kontrowersyjny tytuł - przepraszam. Czy możemy Winter uznać ta sprawę za zamkniętą ?

Chciałbym dodać, że widząc prawidłowe reakcje Bogdana J na sytuację (choć zdaje się usprawiedliwiać Domka więc...) i możliwość wymiany zdań, opinii na AM ten wątek traci sens. Jak będzie dalej na AM... to się kiedyś okaże. Ja osobiście już tam nie wracam. To koniec pewnej ery. Oby się ułożyło i jak w bajkach wszyscy byli szczęśliwi.  

Chciałbym też podziękować ekipie administrującej Astropolis za wyrozumiałość i że wątek mógł trwać. Bardzo sobie chwalę muszę przyznać. 

I nie wiem.... chyba to wszystko. 

Pozdr.

Edited by Nieważne
  • Like 3

Histeria do potęgi ntej. Jestem po złej stronie barykady choć nikogo nie bronię, Bogdan wyraźniej się wypowiada będąc za Dominikiem - ale on jest ok. Tylko i wyłącznie dlatego że się z wami nie zgadzam to ja jestem złym charakterem. Brawo :D

7 minut temu, Winter napisał:

Tylko i wyłącznie dlatego że się z wami nie zgadzam to ja jestem złym charakterem.

Sądzę, że nie dlatego - bardziej wnioskowałbym, że po formie Twoich wypowiedzi. Nie zgadzać się masz zawsze prawo (jak koledzy, którym nie podobało się to co się wydarzyło na AM), tak samo jak każdy ma prawo do popełniania błędów.

Wiemy już kto jest po której stronie - prosiłbym o odpuszczenie waśni i wykrzykiwania racji (bo każdy ma swoje) - więcej zrozumienia dla siebie nawzajem.

Sytuacja na astromaniaku wraca do normy i trzymam mocno kciuki, żeby ułożyło się po myśli wszystkich - adminów, moderatorów i przede wszystkim użytkowników tamtego forum.

• Like 2

Szczególnie rozwala mnie jak ktoś ma dużo do powiedzenia z anonimowego konta

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.