Jump to content
Nieważne

Kontrowersje z nową administracją Astromaniaka

Recommended Posts

Posted (edited)

Prace integracyjne na Astromaniaku zyskują nowy wymiar , wojna się skończyła , i idzie ku dobremu. 

Mamy dobrą propozycję nowego LOGO zrobionego przez Kolegę Soczi.

Oto jeden z efektów jego pracy. Połączenie starego LOGO z nowym i upamiętniającym Janusza. Prawdopodobnie również powstanie jego biografia na Astromaniaku. 

Image

Edited by endriu624
  • Haha 1

Tak, są rożne propozycje, także takie mniejsze (nie na całą stronę) bo szkoda rezygnować z reklam IMHO. Chyba coś zaprojektuję i dla Astropolis. O ile Wimmer lub ktoś inny mnie nie ubiegnie.

Pozdrawiam

DOBRE.jpg

• Like 1

No i jak oceniacie z perspektywy kończącego się roku stan ASTROMANIAKA za nowej władzy?

Masa wartościowych ludzi nie udziela się już aktywnie na Astromaniaku. Mnie też tam być nie musi skoro jestem PERSONA NON GRATA.

Tyle w temacie!

Edited by soczi

Soczi, masz jakieś problemy i to nie chodzi raczej o administrację AM. I jeszcze przywoływanie imienia Janusza... nie masz żadnych hamulców... aż szkoda słów, wylewasz tylko swoje żale za niezaspokojone ambicje. 

Z tego jak rozumiem nowa administracja AM nie chce wprowadzać żadnych drastycznych zmian. Logo jest jakie jest, trochę nawiązuje do starego, ja już przestałem zwracać na logo uwagę. Całe forum jest może starodawne, ale Janusz (jak sam zauważyłeś) też nie chciał tego zmieniać.  Może za jakiś czas przyjdzie dobry moment na zmiany, ale chcąc nie chcąc to właściciele forum mają decydujący głos kiedy będzie ten odpowiedni czas. Trzeba trochę wyluzować. 

Zdecydowanie nie zgadzam się z tym, że forum wygaśnie, jest tam często bardzo merytoryczna pomoc w tematach sprzętowych czy astrofotografii. 

Dziękuję Wessel za wyjaśnienie kwestii "regulaminowych". Pozwolę sobie zamknąć wątek, bo stracił na aktualności.

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.