Skocz do zawartości

BGSZ 2.3x40 - wersja head ON


gojin

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kultową lornetkę do przeglądu Nieba - BGSZ 2.3x40. Sprzedaję ją z dodatkowymi akcesoriami dzięki, którym możemy jej używać bez trzymania jej rękami, idealne na wiosenne i letnie noce na leżaczku . Oczywiście lornetka nadal jest w "oryginalnym" stanie i w takim ją sprzedaję, akcesoria do montażu na głowie nie będą zamontowane lecz dołączone do paczki, niech każdy sam zadecyduje jakiej wersji chce używać. Minimalnie rozwiercone otwory przy nakładkach od strony oczu pozwalają na trochę szersze pole widzenia niż w pierwotnej wersji (opis tej przeróbki jest jeszcze gdzieś na forum). Lornetka od strony optycznej jest w idealnym stanie, powłoki dobrze się trzymają, żadnych rys na soczewkach co mam nadzieję widać na zdjęciach. Od strony wizualnej stan oceniam na dobry +, na obudowie zostały 3-4 kropki z markera, próbowałem je zmyć ale potrzeba chyba do tego dobrego alkoholu, a u mnie tylko małoprocentowe , na mostku który łączy okulary jest trochę zdrapanej farby. Sprzedaję tylko dlatego, że sam posiadam lornetkę z dwóch telekonwerterów Nikona, BGSZ trzymałem w zasadzie dla znajomych do wspólnych obserwacji na leżakach, ale szkoda żeby się marnowała do używania jej 5 razy do roku. Cena 320 zł w cenie wliczone są koszta wysyłki. Cena do rozsądnej negocjacji. 

20190325_201523.jpg

20190325_200928.jpg

20180129_195730-02.jpeg

20190325_195524.jpg

20190325_201125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.