Skocz do zawartości

Montaż EQ3-2 ze sterowaniem w 2 osiach


janush2605

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprzedaję swój montaż EQ3-2 ze sterowaniem w 2 osiach.

 

Zdjęcia dostępne tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1uq_qPOM78Ili976yV6BXX88lqG7t4cLL


Montaż posiada dorobione przeze mnie 2 zaciski (widać na zdjęciach). Stare pękły, trzeci zacisk jest sprawny.
Dzięki dorobionym zaciskom nie ma problemu z regulacją wysokości głowicy.
Wyregulowałem sterowanie mikroruchami, kręcenie pokrętłami do mikroruchów jest lekkie
i bez luzów.
Półka na akcesoria jest przykręcona nieoryginalnymi śrubami (widać na zdjęciach, śruby są
trochę dłuższe niż oryginalne). Brakuje dekielka od strony mocowania lunetki biegunowej.

 

    Cena za montaż: 600 PLN
 
Napęd do montażu był używany kilkanaście razy ponieważ w niedługim czasie zakupiłem
HEQ5 Pro. Stąd stan napędu praktycznie jak nowy. Do napędu dokładam 4 baterie R20 (nie alkaliczne).
Do jednego z silników mam nieoryginalną śrubę mocowania. Nie ma to najmniejszego znaczenia przy użytkowaniu.

 

    Cena za napęd: 350 PLN

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany samym montażem lub samym napędem, nie ma problemu - mogę
podzielić zestaw.

W razie pytań proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.