Skocz do zawartości

Sky Watcher 150/750 + eq 3-2 + napęd w jednej osi


Rafał Kornel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w tytule, sprzedaję teleskop sky watcher 150/750 z montażem eq3-2 oraz napędem w osi R.A. 

Stan teleskopu oceniam na bdb - / db +, na zdjęciach widać jego stan. Lustra są trochę zakurzone (nie czyściłem ich), ale nie porysowane. Największy mankament to niewielkie ubrudzenie/zarysowanie (nie wiem jak to nazwać, widać na zdjęciu) na obudowie, w niczym oczywiście nie przeszkadza. Wyciąg crayforda działa bardzo dobrze, leciutko, po przykręceniu śrubki trzyma odległość bardzo dobrze. 

 

Stan montażu oceniam na db+, widać kilka rys na nogach (aluminiowych), przeciwwagi są trochę poobijane (norma). Głowica działa jak należy, bardzo gładziutko prowadzi, stan głowicy bdb -, można znaleźć kilka rysek (głównie przy siodle).

 

Do zestawu również dołączam napęd w jednej osi, użyłem go zaledwie kilka razy razy. Jest więc w stanie idealnym, mam do niego pudełko z paragonem i gwarancją, dołączam także 4 baterie (używałem napędu łącznie jakieś 8-10 godzin więc powinny wystarczyć jeszcze na kilka nocy), zatem zestaw jest gotowy do użycia.

Do całego zestawu dorzucam 3 okulary, plossl 4mm oraz 2 kitowce (10 i 25 mm). 


Na zdjęciach widać stan teleskopu, dodaje też kilka zdjęc wykonanych nim.

 

Cena jaka mnie interesuje to 1400 zł za cały zestaw. Niestety nie mam kartonów do teleskopu więc odbiór tylko osobisty, na terenie Warszawy. 

 

Jeśli będą chętni to mogę rozważyć rozbicie zestawu, wtedy:
-teleskop 700 zł
-montaż 700 zł
-montaż + napęd 900 zł
-teleskop + montaż 1200 zł
-napęd 250 zł (napęd mogę wysłać bo mam pudełko)

 

Kontakt : przez forum lub na email rafal.kornel123@gmail.com

 

Link do dysku ze zdjęciami: dysk

IMG_4301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.