Jump to content
cmku

Lornetka astronomiczna Celestron SkyMaster 15x70 (BaK-4)

Recommended Posts

Sprzedam lornetkę Celestron SkyMaster 15x70 (BaK-4)

Taka jak tutaj:

https://www.teleskopy.pl/Lornetka-astronomiczna-Celestron-SkyMaster-15x70-(BaK-4)-+-adapter-do-statywu-+-futerał-teleskopy-1324.html

Stan bardzo dobry, poprawnie skolimowana, optyka bez rys i paprochów.

Dodatkowo zamontowany stalowy  i sztywny uchwyt do statywu.

W zestawie: lornetka, futerał, uchwyt statywowy, dekielki.

Cena 210zł z wliczoną wysyłka kurierem.

IMG_0583.JPG.90c0a7627b25444d0018265843649615.JPG

IMG_0572.JPG.16e81d508abd956712d6bf44c7edf802.JPG

IMG_0579.JPG.5655e0c7597f0100f41d092be282c440.JPG

Edited by cmku

Cena 200zł z wliczoną wysyłka kurierem :)

Wiem, że one mają róźnie z zakresem regulacji "dioptrycznej", jak jest w tym wypadku (ja mam ok -3 w obu oczach)

Dzięki

niestety nie mam pojecia :) na samej lornetce pisze tylko + i - ja akurat wady wzroku nie mam więc cężko mi powiedziec :) ,

8 godzin temu, Agent Smith napisał:

Wiem, że one mają róźnie z zakresem regulacji "dioptrycznej", jak jest w tym wypadku (ja mam ok -3 w obu oczach)

Dzięki

Na stronie producenta podany zakres to od -4 do +8

• Like 1

Nie o to chodzi, pytałem o ten konkretnie egzemplarz, one mają dzikie wręcz rozbieżności osobnicze :)

Edited by Agent Smith

1 godzinę temu, Agent Smith napisał:

Nie o to chodzi, pytałem o ten konkretnie egzemplarz, one mają dzikie wręcz rozbieżności osobnicze :)

Może dlatego taki duży zakres jest :D

Witam, czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne?

Proszę o informację superradzio@yahoo.pl

Pozdrawiam Radosław

W tej chwili została wysłana na testy, jeśli się zwolni to dam znać :)

Lornetka dostępna i dalej szuka nowego właściciela :)

Dzień dobry, jeżeli jeszcze jest dostępna to proszę dane do przelewu i dobijemy targu.

Jaka cena ostateczna była?

Proszę o informację.

Pozdrawiam Radosław.

Do zamknięcia :)

13 minut temu, RomekAstrobaza napisał:

Sprawa się wyjaśniła z Agentem?

Jeszcze nie, ale tak jak pisałem lornetka ma już nowego właściciela tyle że bez etui :)

Teraz, cmku napisał:

Jeszcze nie, ale tak jak pisałem lornetka ma już nowego właściciela tyle że bez etui :)

Ok.

No to dobrze.

Oby i sprawa z Agentem.sie wyjaśniła i będzie super.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
      • 13 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
      • 117 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
      • 17 replies
    • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
      Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.