Skocz do zawartości

Orion Optic VX10 f4.8


Patrix

Rekomendowane odpowiedzi

Orion Optic VX10 f4.8 1/10 plus wygodny uchwyt, kolimator laserowy Baader Mk.III, TeleVue X2C 2", TS 8x50. Teleskop wyśmienicie sprawdza się w obserwacjach. Nie ma co go porównywać z chińczykami, bo to zupełnie inna klasa. Kilka razy użyłem go również w połączeniu z Canonem 6D, tylko do tego niestety trzeba mieć już dobre prowadzenie. 

Cena nowego na dzień dzisiejszy to £955 , nie licząc dodatków. Myślę,że po trzech latach użytkowania wart jest razem z akcesoriami 2500PLN i tyle chciałbym za niego dostać.

Tutaj jest strona producenta razem z opisem- https://www.orionoptics.co.uk/VX/vx10-10l.html?qty=0.00&sub=0.00&shp=0.00&dis=0.00&vch=0.00&tax=0.00&tot=0.00&unt=0&sd=&tp=CONTINUE+SHOPPING

Wysyłka w grę nie wchodzi. Odbiór osobisty w Bielsku, ewentualnie mogę podjechać w jakiejś "przyzwoitej" odległości.

image4.jpg

image1.jpg

image2.jpg

image3.jpg

ngc891.jpg

ic342.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.