Skocz do zawartości

Teleskop do 2000 złotych


Trapper

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Trapper napisał:

Podsumowując. Zepsułes mi poprostu temat. Zniecheciles wszystkich. Nie zrobiłeś nazlosc mi, lecz i osobą ten temat przegladajacy. Więc pytanie do Ciebie. Czy naprawde nie mogles podejść normalnie do tematu bez kwasu? Po ci mi twoja marna uwaga? 

Przeczytał wszystkie wątki... dobre :) To tak jak Chuck Norris, który zrobił wszystkie pompki :D

Lecę po popcorn i colę, zapowiada się ciekawie :D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Moje" 2 balkony są u rodziców - moja sprawa. Mają duzy dom 20 kilometrów odemnie wiec czasami moge pojechać. 

 

@Pav1007 Poczuj się maluczki bo wiedza na temat dlaczego nie chce synty nie jest Ci do niczego potrzebna. Poprostu szczerze mowiac: przyszedles, zrobiłeś bałagan i poszedles. 

 

@Paether Czytałem te wątki lecz w sumie to ponad połowa to malo mobilne SYNTY albo coś coś właśnie malomobilnego. Byla także czesc wątków ktore byly poprostu rozerwane przez takich ludzi jak @Pav1007 przez co dalsze czytanie bylo poprostu bezsensu. Jak znajdę linka do jednych z nich to podrzucę.

 

Czy zatrudniłbym osobę do ustawiania teleskopu? Raczej nie ale jak chcesz to Ci coś zapłacę xD

 

@kjacek Też tak uważam ale mi by się przydało gdyby ktoś sobie poprostu poszedł. 

 

@dziki I na końcu dzik (heh). Czasami rzeczy są narzucone. Trzeba być gleboko upośledzonym aby tak prostej oczywistosci nie rozumieć. Nie wiem może mam zrazę do Synty. Moja indywidualna sprawa. 

 

 

 

Piszcie śmiało dalej chętnie podyskutuje... Mam wyklady i najwcześniej odpisze jutro po 17:00.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, synku? Coś Ci się totalnie popierdzieliło...

Otóż to jest publiczne lecz prywatne forum astronomiczne. Nic Ci się tu nie należy. Nic.

Możesz prosić o pomoc - chętnie jej udzielamy, jak być może zauważyłeś. To forum to kopalnia wiedzy, miejsce spotkań, sporów, śmiechu.

Są tu ludzie o niesamowitej wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościach, którymi chętnie się dzielą. Stąd dziesiątki o ile nie setki wątków "jaki teleskop na początek".

 

Ale Ty jesteś jakimś specjalnym przypadkiem i coś mi mówi, że Tobie pomóc się nie da - mimo, że kilku kolegów próbuje - z uporem godnym lepszej sprawy.

Jesteś jakimś jednym wielkim fochem... ogarnij się, chłopcze.

Marnujesz tylko nasz cenny czas.

I to tyle.

Mam nadzieję, że byłem pomocny.

Adios.

Edytowane przez Agent Smith
  • Lubię 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze tutaj agencik jest caly czas na pozycji. uuuu aaaa boje sie agenta. 

 

@Winter No nie wiem może... Na temat biologi molekularnej na zlocie studenckim też jestem ciekaw czy by się tak odnosił. 

 

@agencik Masz jakiś kryzys wieku średniego? Jak mnie synkiem nazywasz to po 45 musisz juz być ;) Bo narazie to się bardziej boje tego papieru toaletowego w łapie niż twojej wypowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.