Jump to content

Recommended Posts

4 godziny temu, Trapper napisał:

Podsumowując. Zepsułes mi poprostu temat. Zniecheciles wszystkich. Nie zrobiłeś nazlosc mi, lecz i osobą ten temat przegladajacy. Więc pytanie do Ciebie. Czy naprawde nie mogles podejść normalnie do tematu bez kwasu? Po ci mi twoja marna uwaga? 

Przeczytał wszystkie wątki... dobre :) To tak jak Chuck Norris, który zrobił wszystkie pompki :D

Lecę po popcorn i colę, zapowiada się ciekawie :D

• Like 4

19 godzin temu, Trapper napisał:

Tak zakładam trzeci wątek ponieważ tamtych juz nikt nie przeglądał. 

Ten wątek ma szanse ,,pożyć" trochę dłużej, zebrało się grono jego obserwatorów i komentatorów.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

On 4/16/2019 at 10:15 AM, Pav1007 said:

Galaktykę możesz zobaczyć gołym okiem

No właśnie. :like:

,,Moje" 2 balkony są u rodziców - moja sprawa. Mają duzy dom 20 kilometrów odemnie wiec czasami moge pojechać. 

@Pav1007 Poczuj się maluczki bo wiedza na temat dlaczego nie chce synty nie jest Ci do niczego potrzebna. Poprostu szczerze mowiac: przyszedles, zrobiłeś bałagan i poszedles. 

@Paether Czytałem te wątki lecz w sumie to ponad połowa to malo mobilne SYNTY albo coś coś właśnie malomobilnego. Byla także czesc wątków ktore byly poprostu rozerwane przez takich ludzi jak @Pav1007 przez co dalsze czytanie bylo poprostu bezsensu. Jak znajdę linka do jednych z nich to podrzucę.

Czy zatrudniłbym osobę do ustawiania teleskopu? Raczej nie ale jak chcesz to Ci coś zapłacę xD

@kjacek Też tak uważam ale mi by się przydało gdyby ktoś sobie poprostu poszedł. 

@dziki I na końcu dzik (heh). Czasami rzeczy są narzucone. Trzeba być gleboko upośledzonym aby tak prostej oczywistosci nie rozumieć. Nie wiem może mam zrazę do Synty. Moja indywidualna sprawa. 

Piszcie śmiało dalej chętnie podyskutuje... Mam wyklady i najwcześniej odpisze jutro po 17:00.

Boże jeszcze druga strona...  Napisze jak wcześniej powiedziałem jutro pozostałym. 

Trapper - źle do tego podchodzisz. Więcej dystansu i spokoju. 

• Like 1
  • Thanks 1

Zdecydowanie źle. Ciekaw jestem czy byś tak rozstawiał po kątach Pawła gdybyś miał okazję z nim porozmawiać np. na zlocie :)

• Like 1
  • Haha 3

Posted (edited)

Wiesz co, synku? Coś Ci się totalnie popierdzieliło...

Otóż to jest publiczne lecz prywatne forum astronomiczne. Nic Ci się tu nie należy. Nic.

Możesz prosić o pomoc - chętnie jej udzielamy, jak być może zauważyłeś. To forum to kopalnia wiedzy, miejsce spotkań, sporów, śmiechu.

Są tu ludzie o niesamowitej wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościach, którymi chętnie się dzielą. Stąd dziesiątki o ile nie setki wątków "jaki teleskop na początek".

Ale Ty jesteś jakimś specjalnym przypadkiem i coś mi mówi, że Tobie pomóc się nie da - mimo, że kilku kolegów próbuje - z uporem godnym lepszej sprawy.

Jesteś jakimś jednym wielkim fochem... ogarnij się, chłopcze.

Marnujesz tylko nasz cenny czas.

I to tyle.

Mam nadzieję, że byłem pomocny.

Adios.

Edited by Agent Smith
  • Like 1
  • Thanks 2

Piszcie dalej, jeszcze poczekam chwilkę, może się coś wydarzy pozytywnego ;)

Do you like our owl?

Is it artificial?

Of course it is.

It must be expensive?

Very.

• Haha 1

Widzę ze tutaj agencik jest caly czas na pozycji. uuuu aaaa boje sie agenta. 

@Winter No nie wiem może... Na temat biologi molekularnej na zlocie studenckim też jestem ciekaw czy by się tak odnosił. 

@agencik Masz jakiś kryzys wieku średniego? Jak mnie synkiem nazywasz to po 45 musisz juz być ;) Bo narazie to się bardziej boje tego papieru toaletowego w łapie niż twojej wypowiedzi. 

No dobra, koniec tego rozrabiania.

Za personalne wycieczki i agresywne zachowanie user idzie na urlopik na 10 dni. Liczę na zachowanie cywilizowanego poziomu dyskusji po ewentualnym powrocie.

• Like 4
  • Thanks 2

49 minut temu, Winter napisał:

Ciekaw jestem czy byś tak rozstawiał po kątach Pawła gdybyś miał okazję z nim porozmawiać np. na zlocie

On chyba nie wie kim jest Paweł i sugeruje się zdjęciem :D

• Love 1

Może jednak admin mógłby posprzątać/skasować ten wątek?...

Tak tu wyglądać nie powinno...

Co tu kasować? Krzywda jakaś się komuś stała?

"Socjologicznie" przypadek jest ciekawy - choć smutny.

Musi chłopiec bardzo cierpieć - pewnie się już nie dowiemy dlaczego.

A wątek... uschnie sobie jak tysiące innych i tyle.

• Like 4

Koniec

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
      Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
        • Like
      • 141 replies
    • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
      Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
        • Like
      • 4 replies
    • Odszedł od nas Janusz Płeszka
      Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
        • Sad
      • 163 replies
    • Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Like
      • 22 replies
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Thanks
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.