Skocz do zawartości

16 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Relacje


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot jak to zlot - wszystko nie tak: a to, że w nocy ciemno, a to że pył, a to że opozycji Wenus nie ma, a to, że WXy za drogie.....

Ale jest w sumie miło.:groupwave2:

 

małym druczkiem: młodych mężczyzn uprasza się o nie wpakowywanie się w nocy do mojego łóżka :friends:

 

DSC_1437.JPG

  • Lubię 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 18:57, sidiouss napisał:

Prelekcja troszkę się przedłużyła :D (1h40m)

@MateuszW dzięki!

Wstaw jak możesz jedną klatkę z czwartkowego timelapsa :)

Przedłużyła się na wasze życzenie :)

Cieszę się bardzo, że się wam podobało, to niezwykle motywujące :)

Moje filmy zobaczycie tutaj: https://www.youtube.com/user/mateuszw1995

812963667_DSC_6005small.thumb.jpg.f91417a1842c6ce993973042d9f015e7.jpg

 

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za świetny zlot! Dziękuję za niezliczone rozmowy, wyśmienite towarzystwo, wspólne focenie i grillowanie :) Czułem się jak w jednej, wielkiej rodzinie. Jesteście wspaniali! Do zobaczenia na następnym zlocie.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wróciłem - cała droga w deszczu, na szczęście nie meteorytów.

Przepraszam, że wyjeżdżając nie pożegnałem się z wszystkimi, z którymi chciałem

Cieszę się, że poznałem nowe osoby i zacieśniłem kontakty z już mi znajomymi.

Darkowi i Anecie dziękuję za cztery dni wspólnego "bobakowania" w domku

Mam nadzieję, że moje lornetkowe marudzenie nie zniechęciło Was do astro-lornetkologii....

 

A ponieważ w dobrym tonie jest pomarudzić, to by bylo tak:

Papatki - nie było Cię i przez to ten deszcz

Rudziu - nie było Cię i przez to ten pył znad Sahary

Panasmaras - nie było Cię i przez to ten Księżyc

Wasza obecność jest obowiązkowa......

 

a-zlot-01.jpg

a-zlot-02.jpg

a-zlot-03.jpg

a-zlot-04.jpg

a-zlot-06.jpg

a-zlot-07.jpg

a-zlot-09.jpg

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoła ekipa z Wawy dojechała cała i uskrzydlona.

Dziękuję w imieniu Klaudii, Pana Juliana i Piotra za życzliwe przyjęcie do grona miłośników gwiazd i grilla :P

Cudownie zobaczyć Wasze paszczaki.

 

W konkursie "Żbik" wystartowała zacna gromada dzieciaczków. Wszystkie odebrały nagrody :Kwiatek:, które sponsorował nasz Adamo.

 

W konkursie "Hardcore" wzięło udział 6 drużyn:

- AgDaMi

- ASTROINWALIDZI

- CZARNA DZIURA

- SZMATY UMYSŁU

- GAJ

- SZCZUPŁE JOWISZE

 

:Lighten:  WYGRAŁA DRUŻYNA GAJ  :gathering:

 

W nagrodę dostali uścisk ręki Prezesa, szeroki uśmiech przy obiedzie oraz butelkę wina CELESTE.

Drugie miejsce zajęła nie pamiętam jaka drużyna, która dostała od Wimmera po Jego najnowszej książce " Psy i ludzie ".

 

Prowadząca konkurs uważa, że pytania z roku na rok są coraz łatwiejsze, jednak drużyny uważają, że jest wręcz odwrotnie.

Arkusz z pytaniami można obejrzeć w załączniku.

 

W przyszłym roku będę zmiany. Do tworzenia "Hardcora" dołączy Mirek Dymek, który sprawi, że nic już nie będzie takie jak było. Więc spodziewajcie się totalnego odjazdu.

 

Dziękuję naszym wspaniałym, odważnym paniom za wzięcie udziału w "Hardcorze". :Astrobrać: Panie mimo, że wciąż są w mniejszości w naszej astro-społeczności podejmują wyzwania z otwartą przyłbicą. Szacun totalny!!!

 

Ściskam Was mocno i do zobaczenia w następnym odcinku :)

 

Hardcore_2019 - PYTANIA.pdf

Edytowane przez Ursula
  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ursula napisał:

Drugie miejsce zajęła nie pamiętam jaka drużyna, która dostała od Wimmera po Jego najnowszej książce " Psy i ludzie ".

 

Prowadząca konkurs uważa, że pytania z roku na rok są coraz łatwiejsze, jednak drużyny uważają, że jest wręcz odwrotnie.

Arkusz z pytaniami można obejrzeć w załączniku.

 

W przyszłym roku będę zmiany. Do tworzenia "Hardcora" dołączy Mirek Dymek, który sprawi, że nic już nie będzie takie jak było. Więc spodziewajcie się totalnego odjazdu.

 307 kB · 1 pobrani

Czarna dziura wchłonęła 3 książki Wimmera?

To chyba nie postapokaliptyczny przypadek? :)

 

Konkurs jest coraz bardziej trudny - coraz mniejsza ilość zdobywanych punktów świadczy o coraz większym poziomie konkursu :D

 

Nie możemy się doczekać konkursu za rok - :) czuje się po tegorocznym jakby mnie ktoś przejechał wózkiem ... Hawkinga oczywiście ;)

Edytowane przez ax
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.