Skocz do zawartości

Cały zestaw: teleskop + okulary + inne


przemyslaw.sagalo

Rekomendowane odpowiedzi

Z bólem serca ale niestety muszę sprzedać mój zestaw z dwóch powodów:

1)      przeprowadzka,

2)      chroniczny brak czasu.

Szkoda żeby sprzęt leżał odłogiem i zbierał kurz, jeżeli może komuś jeszcze posłużyć.

Do rzeczy. Do sprzedania mam:

1)      Sky-Watcher – Synta na Dobsonie 8” z moimi dorobionymi modyfikacjami w postaci półeczki i uchwytu + 2 fabryczne standardowe okulary + adapter + szukacz - stan bardzo dobry - 850 zł

2)      Sky-Watcher - Teleskop soczewkowy – D=70mm, F=500mm – stan dobry - 100 zł

3)      Mocowania/obręcze – średnica 100 mm-  stand bardzo dobry – 30 zł

4)      Okular Vixen 20 mm, 50 stopni – stand bdb – 280 zł

5)      Okular SWAN 33 mm – stand bdb – 300 zł - sprzedany

Link do zdjęć:

http://chomikuj.pl/przemeksag/Obrazy/Zdj*c4*99cia+teleskopu

Ceny nie zawierają kosztów wysyłki które mogą być różne w zależności od tego jaką formę wysyłki wybierze kupujący (szczegóły na priv).

Wyślę wszystko ale niestety Syntę można odebrać tylko osobiście w okolicach Wadowic (szczegóły na priv).

Ceny oczywiście do negocjacji w razie potrzeby mogę zrobić więcej zdjęć.

Edytowane przez przemyslaw.sagalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 07:20, przemyslaw.sagalo napisał:

2) Sky-Watcher - Teleskop soczewkowy – D=70mm, F=500mm - sprzedany

Kupiłem za stówe+koszty wysyłki  używaną tubę z której zostało zdemontowane wszystko co możliwe.

Zrobiłem kiepski interes ale sprzedającemu gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tumanek napisał:

Kupiłem za stówe+koszty wysyłki  używaną tubę z której zostało zdemontowane wszystko co możliwe.

Zrobiłem kiepski interes ale sprzedającemu gratuluję!

a) W dniu wystawienia teleskopu na sprzedaż umieściłem dokładne zdjęcia pod linkiem zamieszczonym w pierwszym poście. Gdy @tumanek kupił teleskop usnąłem je, żeby nie zaśmiecały widoku. Poglądowo zamieściłem dzisiaj je ponownie.

b) Na zdjęciach widoczny jest jak na dłoni stan sprzętu. @tumanek Czy przed kupnem przeglądałeś załączone zdjęcia? W pierwszym poście proponuję również dodatkowe zdjęcia w razie potrzeby.
c)  @tumanek Jeżeli sprzęt Ci nie odpowiada odeślij go proszę zwrócę Ci pieniądze.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lolak89 napisał:

100 zł to praktycznie cena wyciągu 2", nie wiem czego kolega Tumanek się spodziewał, może EDka z Crayfordem, kątówką, szukaczem i to wszystko za 100 zł ? :) 

Nie mam tyle kreatywności co koledzy, dla mnie karoseria nie jest samochodem a goła tuba nie jest teleskopem.

Jeśli nowy komplet z taką tubą kosztuje ok. 290 zł jak w linku poniżej to 100 zł za 10 letnią używkę nie uważam za coś niezwykłego.

https://deltaoptical.pl/teleskop-bk-705-az2-obrotowa-mapa-nieba-do-poradnik-obserwatora-nocnego-nieba?from=listing&q=70

 

Natomiast pełen szacunek należy się sprzedającemu za zwrot kosztów. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.