Skocz do zawartości

QHY 163M plus koło filtrowe 7 pozycyjne.


Antoni

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianami jakie muszę dokonać w swoim setupie na sprzedaż wystawiam  bardzo dobrą kamerę QHY 163 M plus koło filtrowe 7 pozycyjne na filtry 36 mm. Wszystko w pełni sprawne. Jestem pierwszym jej właścicielem. Kamera i koło posiada wszystko co dał producent włącznie z oryginalnym opakowaniem. Zdjęcia z niej można zobaczyć  na mojej stronie. Cena jaka mnie interesuje to 7000 zł za całość przesyłką. Wszelkie pytania proszę kierować na PW. Zdjęć samej kamery i koła nie robiłem bo musiałby ją ściągnąć czego nie chcę robić ponieważ  mam do dokończenia jeszcze zbieranie materiału chyba, że trafi się kupiec.

Edytowane przez Antoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winter napisał:

niektórych wersjach ASI1600

W niektórych, czy w każdej? Czy matryca się czymś różni w Pro? Nie wydaje mi się. Problem stanowią mikrosoczewki z tego co tu czytałem, przynajmniej w związku z artefaktami. Obie kamery mają te samą matrycę, więc..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść ogłoszenia jest w kontroli oferującego, nie medium którego użyto do jego wystawienia. 

 

BTW, proszę dyskusje nie powiązane z transakcją lub oferowanym sprzętem prowadzić poza ofertą. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter
4 godziny temu, Antoni napisał:

Nie zauważyłem tego do tej pory. Obrabiam jakoś swoje zdjęcia, można je zobaczyć na mojej stronie.

Możesz podesłać surową klatkę z jasną dużą gwiazdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam surowych klatek bo zajmują zbyt dużo miejsca co wymagało by kolejnego przenośnego dysku. Ograniczam się do przechowywania klatek skalibrowanych i złożonych jak i całego procesu obróbki poszczególnych obiektów. Dlatego to przedstawiam wykonane nią zdjęcia dla zainteresowanych. Ja na nią nie narzekam, a że sprzedaję  to tylko dlatego że do mojego refraktora który ma krótszą ogniskową po korektorze potrzebuję kamery z mniejszym czipem do małych galaktyk, których jak wiesz jest bardzo dużo. Cóż Ci mogę więcej napisać. Kto będzie chciał to kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.